Лечче — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 15:32 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Болонья (Італія).

Лечче - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Лечче (Італія) — Болонья (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: R. Piccoli (90+9) — Харалампос Лікоянніс (68)

Попередження: Ю. Рамадані (45), Віктор Крістіансен (50), Понграчич (84), Сансоне (89), Харалампос Лікоянніс (90+8)

Огляд матчу Лечче — Болонья:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Лечче» зіграв з «Болоньєю» на легендарному стадіоні «Комунале Віа дель Маре». Коли суддя дав свисток до початку матчу, обидві команди вийшли на поле сповнені енергії та рішучості. Вони прагнули завоювати всі три очки та створити позитивний імпульс на решту сезону. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, але жодній з команд не вдалося вийти з глухого кута, внаслідок чого в перерві рахунок був 0:0. На 45-й хвилині гравець «Лечче» Й. Рамадані отримав жовту картку за неточну атаку, що додало напруженості в матч. Невдовзі після цього, на 50-й хвилині, В. Крістіансен із «Болоньї» також потрапив до суддівської книги за аналогічне порушення. За умов рівноваги у грі обидва менеджери вирішили зробити кілька замін, щоб надати нового імпульсу своїм командам. На 57-й хвилині «Лечче» випустив Н. Крстовича замість Р. Пікколі, сподіваючись створити більше можливостей для атаки. Болонья відповіла трьома швидкими замінами на 58-й хвилині: замість Н. Моро, Р. Фройлера та К. Лікогіанніса вийшли Г. Фаббіан, М. Ебішер та С. Ван Хойдонк. Якраз коли здавалося, що гра йде до нічиєї, Болонья забила вирішальний гол на 68-й хвилині.

К. Лікогіанніс знайшов м’яч у сітці, забезпечивши своїй команді перевагу і розлютивши вболівальників. Не витримавши, «Лечче» зробив кілька пізніх змін у спробі врятувати очко. На 77-й хвилині Й. Рамадані змінив Х. Рафіа, а Г. Стрефецца був замінений на П. Альмквіста. Однак саме Р. Пікколі з «Лечче» став головним героєм матчу на 90-й хвилині. Коли матч вступив у свої останні хвилини, у ворота «Лечче» було призначено пенальті. Зі сталевими нервами Р. Пікколі підійшов до точки і майстерно переправив м’яч у сітку. Натовп вибухнув від радості, коли «Лечче» зрівняв рахунок, забезпечивши собі перемогу. В останні хвилини гри емоції зашкалювали, що призвело до двох пізніх жовтих карток. М. Понграчич і Н. Сансоне були попереджені, як і К. Лікогіанніс із «Болоньї». Ці додаткові інциденти тільки додали драматизму в цю захопливу зустріч. Після фінального свистка обидві команди йшли з поля зі змішаними почуттями. «Лечче» буде задоволений тим, що пізно зрівняв рахунок, а «Болонья», змарнувавши перевагу, може відчути себе втраченою можливістю. Проте цей матч продемонстрував непередбачуваність і азарт, якими славиться Серія А, і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Лечче, Салернітана — Болонья.