Гавр — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 15:58 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ПСЖ (Париж).

Гавр - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Гавр (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:2 (0:1)
Голи: Мбаппе (23), Вітінья (89)

Предупредження: C. Operi (68), N. Alioui (76), Даніло Перейра (87)

Огляд матчу Гавр — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Гавром» і «Парі Сен-Жерменом» чинні чемпіони здобули перемогу з рахунком 2:0 на стадіоні «Осеан». Матч був сповнений захопливих моментів, замін і кількох карток, які посилили напруження гри. «Парі Сен-Жермен» не гаяв часу, щоб показати свою перевагу, так як зробив першу заміну на 8-й хвилині, випустивши Ф. Руїса замість М. Угарте. Ця рання зміна показала їхнє прагнення взяти матч під свій контроль. Однак лише через дві хвилини «Парі Сен-Жермен» зіткнувся з невдачею, коли червону картку отримав Г. Доннарумма. Незважаючи на скорочення складу до десяти осіб, столична команда зберегла рішучість і прагнення продовжити переможну серію. На 12-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив другу заміну, випустивши Б. Барколу замість А. Тенаса. Це тактичне рішення підкреслило здатність команди адаптуватися до складних ситуацій. Остаточно глухий кут було перервано на 23-й хвилині, коли гравець «Парі Сен-Жермен» К. Мбаппе вразив ворота суперника, вивівши свою команду в лідери. На початку другого тайму «Гавр» здійснив дві швидкі заміни: А. Туре і Л. Него замінили А. Жужу і Н. Аліуї відповідно. Господарі сподівалися, що ці зміни додадуть їм нового атакувального імпульсу. На 66-й хвилині «Гавр» зробив третю заміну, замінивши Ж. Казимира на Е. Саббі. Менеджер команди хотів внести креатив у гру та урізноманітнити атакувальні дії. Однак настала черга «Парі Сен-Жермена» провести чергові зміни.

На 74-й хвилині О. Дембеле і Н. Мукіеле були замінені на Р. Коло Муані і М. Скріньяра відповідно. Ця зміна у складі дала змогу команді зберегти сильну оборонну лінію і водночас посилити атаку. На 75-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив останню заміну: К. Солер замінив Л. Ернандеса. Ця зміна продемонструвала глибину складу команди та її здатність виводити на поле свіжі сили. На 76-й хвилині спалахнули пристрасті, коли гравець «Гавра» К. Опері отримав жовту картку. Обидві команди жадали домогтися позитивного результату, і напруга наростала в міру того, як час добігав кінця. На 80-й хвилині «Гавр» зробив четверту заміну: Й. Кехта замінив Р. Ндіайє. Господарі поля відчайдушно намагалися відігратися і сподівалися, що ця зміна спрацює на їхню користь. Коли до кінця основного часу залишалося всього три хвилини, «Гавр» зробив п’яту й останню заміну, випустивши А. Санганте замість С. Грансіра. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Гавр» так і не зміг забити. На 87-й хвилині, коли матч вступив у завершальну стадію, гравець «Парі Сен-Жермен» Д. Перейра отримав жовту картку. Це стало невеликою невдачею для гостей, але не завадило їхній загальній перевазі. В останні хвилини гри «Парі Сен-Жермен» закріпив перемогу, коли Вітінья забив гол на 89-й хвилині. Цей гол поставив під сумнів результат і приніс заслужену перемогу чинним чемпіонам із рахунком 2:0. Обидві команди показали видовищний футбол, а «Парі Сен-Жермен» продемонстрував свою силу і здатність адаптуватися перед лицем труднощів. «Гавр» мужньо бився, але не зміг протистояти потужній атакувальній силі своїх суперників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Гавр, ПСЖ — Нант.