Фіорентина — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:05 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Салернітана (Італія).

Фиорентина - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Салернітана (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: L. Beltran (6), Ріккардо Соттіл (18), Г. Бонавентура (56)

Попередження: L. Ranieri (44)

Огляд матчу Фіорентина — Салернітана:

«Фіорентина» здобула впевнену перемогу над «Салернітаною» з рахунком 3:0 у матчі Серії А. У захопливому поєдинку Серії А на легендарному стадіоні «Артеміо Франкі» «Фіорентина» продемонструвала свій клас і здобула впевнену перемогу над «Салернітаною» з рахунком 3:0. У матчі «Фіорентина» домінувала від початку і до кінця, а господарі продемонстрували свою майстерність в атаці та обороні, щоб завоювати всі три очки. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Фіорентини», команда демонструвала вражаючі атаки протягом перших сорока п’яти хвилин. Перелом настав на 6-й хвилині, коли у ворота «Фіорентини» було призначено пенальті. Л. Бельтран впевнено пробив по воротах, забезпечивши «Фіорентині» першу перевагу. По ходу гри «Фіорентина» продовжувала домінувати. На 18-й хвилині Р. Соттіл подвоїв перевагу «Фіорентини», забивши гол, який не залишив шансів воротарю «Салернітани». Протягом усього першого тайму обидві команди демонстрували дух суперництва, що призвело до жовтої картки для гравця «Фіорентини» Л. Раньєрі на 44-й хвилині. Однак «Салернітана» ніяк не могла знайти свій ритм і створити значущі моменти в атаці. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Салернітани» на 46-й хвилині, коли Г. Кастанос замінив Б. Діа. Однак «Фіорентина» продовжувала домінувати. На 56-й хвилині Г. Бонавентура вдалим ударом збільшив перевагу «Фіорентини», залишивши оборону «Салернітани» беззахисною. Невдовзі після цього «Салернітана» провела дві заміни на 58-й хвилині: на поле вийшли Е. Бохінен і Л. Кулібалі.

Незважаючи на ці зміни, «Фіорентина» зберегла рішучість в обороні і продовжила нагнітати тиск в атакувальній третині. Першу заміну «Фіорентина» зробила на 63-й хвилині, випустивши Л. Мартінеса Куарту замість Л. Раньєрі. Ця зміна була спрямована на підтримку стабільності в обороні команди, водночас продовжуючи домагатися нових цілей. На 64-й хвилині менеджер «Фіорентини» зробив дві швидкі заміни: А. Дункан і Л. Бельтран замінили М. Лопеса і М. Нзолу відповідно. Ці зміни надали атаці «Фіорентини» нової енергії, змусивши оборону «Салернітани» бути напоготові. На 73-й хвилині обидві команди провели ще одну заміну: А. Кандрева та Дж. Іконе вийшли у складі «Салернітани» та «Фіорентини» відповідно. Цей шквал замін ще більше загострив боротьбу за кожен м’яч. На 73-й хвилині «Фіорентина» провела останню заміну: Р. Соттіл замінив Я. Брекало. «Салернітана» також провела останню заміну на 81-й хвилині, коли К. Іквуемесі замінив Джоване. Незважаючи на спроби «Салернітани» провести пізній матч-відповідь, «Фіорентина» вистояла, зберігши чистий рахунок і здобувши переконливу перемогу з рахунком 3:0. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Фіорентині», яка продовжить свою кампанію в Серії А. Насамкінець зазначимо, що цей захопливий матч продемонстрував атакувальну майстерність «Фіорентини», надійність оборони та загальну перевагу. «Салернітана», своєю чергою, повинна перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб у майбутніх матчах бути сильнішою. Упродовж сезону Серії А футбольні вболівальники можуть очікувати на нові захопливі поєдинки, подібні до цього, що демонструють красу та інтенсивність італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Фіорентина, Салернітана — Болонья.