Удінезе — Верона — 3:3. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:07 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Верона — 3:3. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Верона (Італія).

Удинезе - Верона - 3:3. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Верона - 3:3. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Удінезе (Італія) — Верона (Італія) — 3:3 (2:1)
Голи: C. Kabasele (16), L. Lucca (30), L. Lucca (72) — Джурич (37), К. Нгонге (61), Т. Генрі (90+7)

Попередження: Джурич (6), Джордан Земура (43), Бруно Аміоне (45+3), M. Пайєро (45+1), Дієго Коппола (50), К. Нгонге (82), Т. Генрі (89)

Огляд матчу Удінезе — Верона:

У захопливому матчі Серії А «Удінезе» і «Верона» зіграли внічию 3:3 на стадіоні Bluenergy. Матч був сповнений подій, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та рішучість завоювати три очки. Перший тайм почався з ударного початку: «Удінезе» вийшов уперед лише через 6 хвилин завдяки голу К. Кабаселе. Верона швидко відповіла, заробивши штрафний удар на 16-й хвилині, який М. Джурич реалізував, зрівнявши рахунок. Однак «Удінезе» швидко відскочив назад і повернув собі лідерство на 30-й хвилині завдяки голу Л. Лукки. Лише через сім хвилин «Верона» отримала право на пенальті, призначений за фол гравця «Удінезе» Я. Земури. Земури. М. Джурич вийшов на ударну позицію і спокійно відправив м’яч у сітку, знову зрівнявши рахунок. Перший тайм тривав в інтенсивній та фізичній боротьбі, внаслідок якої жовті картки отримали гравці «Удінезе» Ж. Земура та М. Пайєро, а також гравець «Верони» Б. Аміоне. У другому таймі «Верона» продовжила розпочате і вийшла вперед на 61-й хвилині завдяки голу К. Нгонге.

Однак «Удінезе» вкотре відігрався і зрівняв рахунок на 72-й хвилині завдяки голу Л. Лукки. У другому таймі обидві команди зробили заміни: на 66-й хвилині Ф. Ебоселе замінив С. Ловрича, а на 67-й хвилині Р. Перейра замінив Ф. Товена. Верона також внесла зміни, замінивши М. Джурича на Ф. Бонаццолі на 79-й хвилині та Д. Лазовича на Т. Генрі на 84-й хвилині. Останні кілька хвилин матчу пройшли в напруженій боротьбі, обидві команди прагнули до переможного голу. «Удінезе» зробив ще дві пізні заміни, випустивши К. Ехізібуе замість М. Пайєро на 87-й хвилині та Х. Камару замість Ж. Земури на 88-й хвилині. На 89-й хвилині гравець «Верони» Т. Генрі отримав жовту картку, а на 90-й хвилині забив драматичний гол, оформивши дубль у матчі. З підсумковим рахунком 3:3 «Удінезе» і «Верона» продемонстрували свою майстерність в атаці та стійкість протягом усього матчу. На вболівальників на стадіоні Bluenergy Stadium чекало захопливе і повне голів протистояння, яке стало прикладом азарту і непередбачуваності футбольної Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Удінезе, Верона — Лаціо.