Шахтар — Металіст 1925 − 2:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:55 3 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Металіст 1925 − 2:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Металіст 1925 (Харків).

Шахтер - Металлист 1925 - 2:0. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Металлист 1925 - 2:0. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Шахтар (Донецьк) — Металіст 1925 (Харків) — 2:0 (0:0)
Голи: О. Зубков (59), Д. Криськів (78)

Предупредження: Борячук (65), T. Stepanenko (88)

Огляд матчу Шахтар — Металіст 1925:

Донецький «Шахтар» здобув перемогу в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги проти харківського «Металіста 1925» на «Арені Львів». У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, але в другому таймі донецький «Шахтар», продемонструвавши вражаючу майстерність і рішучість, здобув перемогу з рахунком 2:0. Початок матчу пройшов у боротьбі обох команд за володіння м’ячем і контроль над грою. На 46-й хвилині донецький «Шахтар» зробив ранню заміну, випустивши Ньюертона Егінальдо, щоб привнести свіжу енергію в атаку. І тільки на 59-й хвилині донецький «Шахтар» нарешті вийшов уперед. О. Зубков забив фантастичний гол, привівши натовп у сказ. Гол приніс донецькому «Шахтарю» таку необхідну перевагу і відкинув «Металіст 1925 Харків» назад. На 62-й хвилині «Металіст 1925 Харків» зробив дві швидкі заміни, випустивши Арі Моуру і Д. Юсова, щоб спробувати переломити хід гри. Однак їм не вдалося знайти той прорив, якого вони так потребували. Розчарування стало наростати, що призвело до жовтої картки для А. Борячука на 65-й хвилині.

По ходу гри харківський «Металіст 1925» провів ще одну заміну на 69-й хвилині, сподіваючись знайти спосіб прорватися крізь міцну оборону донецького «Шахтаря». Однак донецький «Шахтар» було не зупинити. На 76-й хвилині вони провели другу заміну, випустивши О. Бондаренка замість Ю. Назар’їна. На 78-й хвилині донецький «Шахтар» із пенальті оформив перемогу. Д. Криськів вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, збільшивши свою перевагу до 2:0. В останні хвилини матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. На 87-й хвилині харківський «Металіст 1925» зробив четверту заміну, замінивши А. Борячука на К. Бичека. Бичека. Донецький «Шахтар» також зробив пізню заміну: Д. Сікан вийшов замість К. Келсі. В останні хвилини матчу спалахнули бурхливі емоції, внаслідок чого на 88-й хвилині жовту картку отримав Т. Степаненко. На 90-й хвилині донецький «Шахтар» здійснив останню заміну, замінивши Д. Криськіва на О. Очеретька. Фінальний свисток підтвердив перемогу донецького «Шахтаря» над харківським «Металістом 1925» із рахунком 2:0. Це був напружений і видовищний матч, який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. У підсумку заслужену перемогу здобув донецький «Шахтар» завдяки грамотно проведеним замінам і клінічній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Верес, Динамо — Металіст 1925.