Лілль — Мец — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 20:06 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Мец — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Мец (Франція).

Лилль - Мец - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Мец - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Лілль (Франція) — Мец (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Лілль — Мец:

Лілль здобув перемогу над Метцем у матчі Ліги 1 У захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Стад П’єр-Морі» «Лілль» здобув заслужену перемогу над Метцем із рахунком 2:0. Матч продемонстрував блискучі моменти, втрачені можливості та стратегічні заміни обох команд. За рахунку 2:0 у перерві «Ліллю» вдалося зберегти свою перевагу до фінального свистка. Перша примітна подія сталася на 11-й хвилині, коли «Метц» вирішив зробити першу заміну. К. Куао вийшов замість Ж. Ндукіді. Ця рання заміна показала, що «Метц» прагне змінити розстановку і випробувати нову тактику проти грізного «Лілля». По ходу матчу у «Метца» була чудова можливість зрівняти рахунок на 29-й хвилині. С. Елісор вийшов на ударну позицію, але, на жаль, промахнувся, залишивши свою команду засмученою, а «Лілль» зітхнув із полегшенням. Незадовго до перерви «Лілль» зробив свій заділ на табло. На 45-й хвилині Ю. Язічі знайшов м’яч у сітці, забезпечивши «Ліллю» вирішальну перевагу. Однак перевага «Лілля» ще більше зміцнилася, коли на тій самій хвилині у ворота гостей було призначено пенальті. Ж. Давид впевнено реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Лілля» до 2:0 перед самим свистком на перерву. У другому таймі відбулися деякі кадрові зміни: обидві команди провели стратегічні заміни, щоб надати грі свіжих сил і динаміки. На 46-й хвилині Метц ввів у гру К. Ван Ден Керкхофа замість Ж. Асоро, прагнучи надати атаці нового імпульсу. Попри те, що на 55-й хвилині Метц отримав ще один шанс із пенальті, він не зумів ним скористатися.

Удар Л. Камари припав повз ціль, залишивши «Метц» з почуттям розчарування. Лілль же зробив першу заміну на 56-й хвилині: Н. Бенталеб замінив Б. Андре. Ця заміна була спрямована на посилення півзахисту «Лілля» і збереження контролю над грою. У міру того як час минав, обидві команди зробили нові заміни, щоб забезпечити свіжі сили і тактичну гнучкість. На 70-й хвилині Х. Харальдссон замінив Ю. Язічі у складі «Лілля», що означало зміну підходу до атаки. На 73-й хвилині «Метц» ввів у гру К. Сабалі замість П. Діалло, прагнучи зміцнити оборонну лінію. На 74-й хвилині «Метц» зробив четверту заміну, випустивши Б. Теттеха замість вибулого з ладу С. Елісора. Ця заміна була спрямована на те, щоб привнести в гру нові атакувальні можливості і врятувати перемогу для «Метца». На 88-й хвилині, коли матч наближався до завершення, «Лілль» зробив дві останні заміни. Е. Жегрова замінила І. Ферра, а Ж. Давид вийшов замість А. Буадді. Ці заміни були спрямовані на те, щоб дати «Ліллю» свіжі сили і довести матч до заслуженої перемоги. На 90-й хвилині «Метц» також зробив останню заміну: Л. Камара був замінений на Ж. Н’Гуессана. Однак, незважаючи на пізні заміни, «Метц» не зміг скоротити відставання в рахунку, і матч завершився перемогою «Лілля» з рахунком 2:0. Цей матч Ліги 1 продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність французького футболу. Обидві команди билися щосили, але в підсумку «Лілль» виявився більш результативною стороною. Завдяки чудовим голам, пропущеним пенальті та стратегічним замінам цей матч, безумовно, запам’ятається як найзахопливіше протистояння в сезоні Ligue 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Лілль, Мец — Брест.