Севілья — Вільярреал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 21:31 3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Вільярреал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Севилья - Вильярреал - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Вильярреал - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Севілья (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Кіке Салас (75) — Моралес (77)

Попередження: Педраса (45), Соу (45+3), J. Санчес (52), A. Altimira (54), Ракітіч (90+6)

Огляд матчу Севілья — Вільярреал:

«Севілья» і «Вільярреал» зійшлися в напруженому матчі на «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан» у рамках Ла Ліги. У перерві рахунок був 0:0, і обом командам ніяк не вдавалося вийти з глухого кута. Однак у підсумку нічия 1:1 не залишила жодну зі сторін повністю задоволеною. Початок матчу пройшов у спокійному темпі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. У півзахисті точилася запекла боротьба, в результаті якої було показано кілька жовтих карток. На 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Севільї» Д. Соу, за ним послідувала жовта картка для гравця «Вільярреала» А. Педраси. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Севільї»: на 46-й хвилині М. Акуна замінив А. Педросу. Попри цю заміну, кількість жовтих карток продовжувала зростати для обох команд: Х. Санчес отримав одну для «Севільї», а А. Альтіміра та Марселіно — для «Вільярреала». На 71-й хвилині «Вільярреал» зробив дві заміни: А. Альтіміра вийшов замість Е. Капуе, а С. Комесана замінив А. Морено. Севілья також зробила заміну на 72-й хвилині, випустивши Т. Ньянзу замість К. Саласа.

На 75-й хвилині «Севілья» нарешті зуміла вийти з глухого кута: К. Салас ударом головою вивів свою команду вперед. Однак «Вільярреал» швидко відповів на це на 77-й хвилині, коли Х. Л. Моралес зрівняв рахунок. Гра раптово ожила, викликавши захват у вболівальників. Обидві команди продовжували боротися за переможний гол, але на 84-й хвилині «Вільярреал» зробив ще дві заміни. Д. Парехо і А. Морено були зняті з гри, звільнивши місце Ф. Коклену та І. Ахомачу. Остання заміна у складі «Вільярреала» відбулася на 87-й хвилині: Х. Л. Моралес замінив Б. Бреретона Діаса. На 90-й хвилині «Севілья» також провела заміну: Фернандо вийшов замість О. Торреса. Однак матч не обійшовся без суперечок: на 90-й хвилині гол «Вільярреала» було скасовано через фол, вчинений Б. Бреретоном Діасом. На останній хвилині матчу жовту картку отримав гравець «Севільї» І. Ракітіч, і в підсумку обом командам довелося задовольнятися нічиєю 1:1. Незважаючи на гольові моменти і проведені заміни, жодна зі сторін не змогла домогтися перемоги. Матч продемонстрував конкурентний характер Ла Ліги і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступної зустрічі між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Севілья, Вільярреал — Реал С-дад.