Аугсбург — Айнтрахт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 22:27 3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) та ... Аугсбург — Айнтрахт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Аугсбург - Айнтрахт - 2:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Айнтрахт - 2:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Ф. Дженсен (35), Яго (58) — F. Dahmen (78)

Предупредження: Бута (27), Mads Pedersen (73)

Огляд матчу Аугсбург — Айнтрахт:

ФК «Аугсбург» і «Айнтрахт Франкфурт» зійшлися в захоплюючому матчі Бундесліги на арені WWK. Обидві команди жадали перемоги, тому матч обіцяв бути напруженим від самого початку. На 27-й хвилині гравець «Айнтрахта» Бута отримав жовту картку, що поставило його команду в скрутне становище. Однак спроба «Аугсбурга» скористатися цією перевагою була припинена, коли на 29-й хвилині гол Ф. Удуохая був скасований через офсайд. Але «Аугсбург» не дозволив цій невдачі надовго деморалізувати себе. Уже на 35-й хвилині Ф. Єнсен вразив ворота суперника, подарувавши своїй команді таку необхідну перевагу. Перший тайм закінчився з перевагою «Аугсбурга» 1:0. На початку другого тайму «Айнтрахт Франкфурт» зробив дві термінові заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Бута був замінений на Н. Нкунку, а П. Ааронсон вийшов замість Ф. Чайбі на 46-й хвилині. Однак «Аугсбург» продовжував домінувати у грі. На 58-й хвилині Яго вдалим ударом збільшив перевагу команди, залишивши «Айнтрахт Франкфурт» у меншості на два м’ячі. Опинившись у складній ситуації, «Айнтрахт Франкфурт» зробив ще дві заміни на 64-й хвилині. Й. Діна Ебімбе був замінений на К. Якіча, а А. Кнауфф вийшов замість М. Гетце. Ці зміни привнесли нову енергію в гру «Айнтрахта» і надали їй нового імпульсу.

На 67-й хвилині «Аугсбург» зробив першу заміну: Ф. Йенсен замінив Р. Варгаса. Матч почав загострюватися, і на 73-й хвилині М. Педерсен отримав жовту картку за «Аугсбург». 76-та хвилина стала вирішальною в матчі, коли «Аугсбургу» було призначено пенальті. Однак, на розчарування вболівальників, Е. Демірович не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився незмінним. У відповідь «Аугсбург» здійснив заміну, випустивши на 76-й хвилині П. Тіца замість Д. Бельо. Але на 78-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» все-таки домігся свого, нехай і ненавмисно. Гол гравця «Аугсбурга» Ф. Дахмена скоротив відставання «Айнтрахта». Матч вступив у заключну фазу, і обидві команди відчайдушно намагалися домогтися результату. На 81-й хвилині «Айнтрахт» зробив п’яту й останню заміну, замінивши Х. Ларссона на Я. Нганкама. На 84-й хвилині «Аугсбург» також здійснив решту замін: Е. Демірович змінив С. Мішеля, а Н. Дорш був замінений на А. Енгельса. Енгельса. Незважаючи на пізніший тиск з боку «Айнтрахта», «Аугсбург» зумів утримати перевагу і здобути перемогу у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд, ставши цікавим видовищем для любителів футболу. У той час як «Аугсбург» святкував свій тріумф, франкфуртський «Айнтрахт» буде прагнути до того, щоб перегрупуватися і відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Аугсбург, Айнтрахт — Баварія.