Наполі — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 23:40 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) та ... Наполі — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) та Інтер (Мілан).

Наполи - Интер - 0:3. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Интер - 0:3. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Наполі (Неаполь) — Інтер (Мілан) — 0:3 (0:1)
Голи: Чалханоглу (44), Барелла (62), Тюрам (85)

Попередження: Ельджиф Ельмас (59), Амір Рахмані (73), Маттео Дарміан (78), Тюрам (85)

Огляд матчу Наполі — Інтер:

Інтер переміг Наполі в матчі Серії А на стадіоні Дієго Армандо Марадони У захопливому поєдинку Серії А на історичному стадіоні Дієго Армандо Марадони міланський Інтер здобув вольову перемогу над Наполі, який зазнає труднощів. Матч завершився з переконливим рахунком 3:0, залишивши вболівальників господарів розчарованими. Від самого початку «Інтер» продемонстрував свій намір домінувати в матчі. Уже на 13-й хвилині гостям вдалося забити гол, але його було скасовано через офсайд. Маттео Турам, який на мить спровокував святкування своєї команди, залишився засмученим, адже його гол було зараховано. Однак завзятість гостей принесла свої плоди на 44-й хвилині, коли гол Хакана Калханоглу вивів «Інтер» уперед незадовго до перерви. Турецький плеймейкер завдав потужного удару, який пролетів повз воротаря «Наполі», не залишивши йому жодного шансу. У другому таймі «Наполі» спробував зрівняти рахунок, але його зусилля постійно припинялися організованою обороною «Інтера». На 62-й хвилині блискучий момент Ніколо Барелли подвоїв перевагу «Інтера». Італійський маестро на дриблінгу обійшов кількох захисників «Наполі» і спокійно переправив м’яч у сітку.

«Наполі» спробував відігратися, ввівши в гру свіжі сили в особі Марко Політано та Джакомо Распадорі, але їхній вплив був обмежений. На 85-й хвилині Маттео Турам, у якого раніше було скасовано гол, нарешті домігся свого. Завдяки його вдалому удару перевага «Інтера» сягнула неприступних 3:0, не залишивши «Наполі» жодних шансів на повернення. Однак святкування голу Турама було перервано, оскільки він отримав жовту картку за надмірний прояв емоцій. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили заміни, щоб дати ігровий час своїм гравцям. У «Наполі» вийшли Натан і Андреа Зербін, а в «Інтера» — Марсело Брозович і Марко Арнаутович. У підсумку домінування «Інтера» забезпечило йому заслужену перемогу над «Наполі». Гості продемонстрували свою силу як потенційні претенденти на титул у Серії А, а «Наполі» доведеться перебудуватися і знайти спосіб оговтатися від поразки. Матч на стадіоні Дієго Армандо Марадони подарував шанувальникам футболу захоплююче видовище майстерності, тактики та гольової майстерності. Попри те, що «Наполі» розчарований результатом, їм доведеться змахнути з себе пил і зосередитися на майбутніх матчах, щоб повернути собі місце серед найкращих команд ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Наполі, Інтер — Удінезе.