Марсель — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 23:44 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Ренн (Франція).

Марсель - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Марсель (Франція) — Ренн (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Обамеянг (8), Аззедін Оунаї (65)

Предупредження: Сантамарія (36), Матіч (76), F. Р. Муге (81)

Огляд матчу Марсель — Ренн:

«Марсель» здобув перемогу в нещодавньому матчі Ліги 1 проти «Ренна» з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч проходив на стадіоні «Оранж Велодром», і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Початок матчу був захопливим: на 8-й хвилині «Марсель» був призначений пенальті. П’єр-Емерік Обамеянг впевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу. Під час першого тайму напруга наростала, і на 36-й хвилині Бенджамін Сантамарія з «Ренна» отримав жовту картку. Менеджер «Ренна» зробив ранню заміну на 40-й хвилині, замінивши Адріана Теате на Віссама Омарі, намагаючись посилити атаку. У перерві «Марсель» зробив заміну, замінивши Жака Клаусса на Мілана Мурільо на 46-й хвилині. Другий тайм почався з того, що «Ренн» також здійснив заміну: на 58-й хвилині Сантамарія був замінений на Арно Калімуендо. Однак на 61-й хвилині «Ренн» отримав червону картку, коли залишився вдесятьох: Клеман Вух отримав червону картку. Скориставшись чисельною перевагою, «Марсель» збільшив свою перевагу на 65-й хвилині, коли Алі Унаї порадував своїх уболівальників. На 68-й хвилині «Марсель» також був вилучений удесятьох: червону картку отримав Ісмаїла Ндіайє.

Ця невдача не зупинила команду, і на 70-й хвилині вона провела дві швидкі заміни: П’єр-Емерік Обамеянг вийшов замість Вітінью, а Ісса Сарр був замінений на Леонардо Балерді. У міру наближення до фінальної стадії гри напруга знову стала наростати. На 76-й хвилині Неманья Матіч із «Ренна» отримав жовту картку за необдуманий підкат. На 78-й хвилині «Марсель» вирішив збільшити свою перевагу, але гол було скасовано через порушення офсайду. Обидві команди продовжили робити заміни, щоб освіжити свої склади. На 79-й хвилині «Ренн» ввів у гру Бенжамена Буріжо замість Лукаса Ассіньона, а потім Едуардо Ле Фе вийшов замість Людовика Бласа. На 79-й хвилині Мартін Тер’є замінив Білала Йілдіріма. У розпал подій гравець «Марселя» Ф. Р. Муге отримав жовту картку на 81-й хвилині за несвоєчасний виклик. Останню заміну «Марсель» здійснив на 87-й хвилині, випустивши на поле Аділя Харіта, який прагнув зберегти свою перевагу. В останні хвилини гри, на 90-й хвилині, жовту картку було показано Аміну Гуірі з «Ренна», що підбило підсумок вельми насиченої подіями зустрічі. Марсель вийшов гідним переможцем, добре реалізований пенальті і пізній гол забезпечили йому комфортну перемогу над «Ренном». Атмосфера на стадіоні «Оранж Велодром» була просто приголомшливою, вболівальники обох команд палко підтримували свої команди протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Марсель, Ренн — Монако.