Торіно — Аталанта — 3:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-04 23:44 4 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Аталанта — 3:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

4 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Аталанта (Бергамо).

Торино - Аталанта - 3:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Аталанта - 3:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Торіно (Турин) — Аталанта (Бергамо) — 3:0 (1:0)
Голи: Сапата (22), Санабрія (56), Сапата (90+5)

Попередження: Кароль Лінетті (5), Скальвіні (9), Алессандро Буонджорно (45+1), Мартен де Роон (75)

Огляд матчу Торіно — Аталанта:

Торіно домігся перемоги в матчі з Аталантою У довгоочікуваному матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно», Торіно приймав Аталанту. Гра була наповнена хвилюванням, драматизмом і майстерністю, адже обидві команди боролися за перевагу на полі. З рахунком 1:0 у перерві та 3:0 в основний час «Торіно» здобув перемогу, продемонструвавши перевагу впродовж усього матчу. На початку гри обидві команди продемонстрували величезну енергію і рішучість. Суддя не став витрачати час на те, щоб видати першу жовту картку в матчі, показавши її гравцеві «Торіно» К. Лінетті на п’ятій хвилині. Незабаром після цього, на дев’ятій хвилині, послідував удар Г. Скальвіні. На 19-й хвилині «Аталанта» провела першу заміну: Б. Джимсіті змінив М. Баккера. Однак першого удару завдав «Торіно»: на 22-й хвилині Д. Сапата вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. Під кінець першого тайму напруга в грі зросла, і на 45-й хвилині А. Буонджорно отримав жовту картку.

На початку другого тайму «Аталанта» провела дві швидкі заміни, замінивши Х. Хатебура та А. Лукмана на Е. Хольма та Л. Мюріеля. На 56-й хвилині «Торіно» було призначено пенальті, який А. Санабрія реалізував із точністю та витонченістю, збільшивши перевагу своєї команди. «Аталанта» відповіла ще однією заміною, замінивши М. Пасаліча на К. Де Кетеляре на 58-й хвилині. По ходу гри розчарування «Аталанти» стало проявлятися, внаслідок чого М. Де Рун отримав жовту картку на 75-й хвилині. Намагаючись зміцнити свою перевагу, «Торіно» здійснив дві заміни: К. Лінетті замінив С. Річчі на 84-й хвилині, а А. Санабріа був замінений на Ю. Карамоха на 85-й хвилині. Коли матч вступив у свої останні хвилини, «Аталанта» ввела А. Міранчука замість М. Адопо і Р. Белланова замість К. Джіджі на 90-й хвилині. На 90-й хвилині Д. Сапата завдав ще одного удару у ворота «Торіно», оформивши дубль і оформивши перемогу своєї команди. Загалом «Торіно» продемонстрував вражаючу майстерність і командну роботу, показавши свою майстерність на очах у рідної публіки. З підсумковим рахунком 3:0 «Торіно» здобув заслужену перемогу над «Аталантою» в цьому захоплюючому матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Торіно, Аталанта — Мілан.