Сельта — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-05 00:03 4 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

4 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Кадіс (Іспанія).

Сельта - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Сельта (Віго) — Кадіс (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Йорген Странд Ларсен (57) — C. Рамос де ла Флор (16)

Попередження: І. Карселен (12), Собріно (21), D. Gil (45+2), M. Mbaye (59)

Огляд матчу Сельта — Кадіс:

Сельта Віго і Кадіс зустрілися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Абанка-Балаідос». Гра закінчилася внічию 1:1, але була сповнена подій і драматизму від початку і до кінця. Від самого початку обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Однак саме «Кадіс» завдав першого удару, вийшовши вперед на 16-й хвилині. К. Рамос знайшов м’яч у сітці, розлютивши вболівальників «Кадіса». Захист «Сельта Віго», здавалося, був захоплений зненацька, і йому довелося потрудитися, щоб надолужити згаяне. Перший тайм продовжився кількома напруженими моментами. На 33-й хвилині «Кадіс» зазнав значної поразки, коли В. Чуст отримав червону картку, залишивши на полі лише десять гравців. Попри скорочення складу, «Кадісу» вдалося втримати перевагу в один м’яч до перерви. Другий тайм розпочався із замін у складі обох команд, оскільки «Сельта Віго» відчайдушно намагалася переломити хід гри на свою користь. На 54-й хвилині К. Васкес був замінений на К. Переса, а К. Старфелт вийшов замість Х. Сотело. Ці зміни надали атаці «Сельта Віго» нової енергії. На 57-й хвилині «Сельта Віго» нарешті знайшла довгоочікуваний перелом.

Дж. С. Ларсен забив блискучий гол, зрівнявши рахунок і породивши надію в домашньому натовпі. Кадіс продовжував битися, але втома почала даватися взнаки. Обидві команди отримали по кілька жовтих карток за матч, оскільки напруга на полі продовжувала зростати. І. Алехо був замінений на 77-й хвилині, звільнивши місце Лукасу Піресу, а Р. Собріно був замінений на Х. Залдуа. «Сельта Віго» також провела кілька замін наприкінці матчу, щоб посилити півзахист і атаку. У міру того як час наближався до фінального свистка, напруга в грі наростала. Було отримано ще кілька жовтих карток, а на 90-й хвилині Р. Алькарас і К. Дотор отримали попередження. В останні хвилини гри «Кадіс» зробив п’яту заміну, випустивши замість Р. Алькараса М. Діакіте. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 1:1. І «Сельта Віго», і «Кадіс» повинні пишатися своїми виступами, адже вони проявили величезну рішучість і стійкість протягом усієї гри. Цей матч став свідченням конкурентоспроможності Ла Ліги, продемонструвавши талант і майстерність гравців обох команд. І хоча результат, можливо, не був таким, як хотілося б кожній зі сторін, це, безсумнівно, був цікавий і напружений поєдинок, який не забудеться найближчим часом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Сельта, Кадіс — Осасуна.