Марсель — Ліон — 3:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-06 23:57 6 грудня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Ліон — 3:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

6 грудня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Ліон (Франція).

Марсель - Лион - 3:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Лион - 3:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Марсель (Франція) — Ліон (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Vitinha (21), M. Murillo (25), Обамеянг (55)

Попередження: Ловрен (21), Аззедін Оунаї (49)

Огляд матчу Марсель — Ліон:

На чудовому стадіоні «Оранж Велодром» відбувся захопливий футбольний матч між командами «Марсель» і «Ліон» у рамках Ліги 1. Рахунок у середині тайму відображав перевагу «Марселя» над «Ліоном» — 2:0. Перший гол був забитий на 21-й хвилині, коли марселець Вітінья влучив у сітку воріт, розлютивши натовп. Однак розчарування «Ліона» стало очевидним, коли Д. Ловрен отримав жовту картку лише кілька миттєвостей по тому. Марсель продовжив домінувати, збільшивши свою перевагу на 25-й хвилині завдяки голу М. Мурільо. Другий тайм розпочався з ранньої жовтої картки для гравця «Марселя» А. Унаї на 49-й хвилині, що додало матчу гостроти. Однак надії «Ліона» на гол у відповідь були швидко розвіяні, оскільки на 55-й хвилині П. Обамеянг забив блискучий гол, ще більше зміцнивши перевагу «Марселя». На 67-й хвилині «Марсель» відсвяткував четвертий гол, але він був скасований через гандбол.

Це рішення дало «Ліону» невеликий перепочинок, але вони не змогли скористатися цією можливістю. Обидві команди зробили кілька замін у кінцівці матчу: «Ліон» випустив П. Акуоку і М. Діавара на 54-й хвилині, а Е. Нуама і Жефіньо — на 69-й хвилині. Марсель" також здійснив зміни, замінивши П. Аубамеянга на І. Сарра на 71-й хвилині та Р. Лоді на Ж. Клауса на 80-й хвилині. Клаусса на 80-й хвилині. В останній спробі «Ліон» зробив ще дві заміни на 82-й хвилині: Д. Ловрен і Р. Черкі замінили Д. Калета-Кара і Т. Кадевера. Марсель відповів останньою заміною на 84-й хвилині, замінивши Вітінью на Б. Надіра, а А. Унаї на П. Гуйє. Ближче до кінця гри розчарування «Ліона» досягло свого апогею, що призвело до жовтої картки для М. Діавара на 87-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Ліону» не вдалося відігратися, і «Марсель» здобув заслужену перемогу з рахунком 3:0. Цей матч продемонстрував атакувальну майстерність «Марселя» і надійну оборону, забезпечивши важливу перемогу в боротьбі за успіх у Лізі 1. З іншого боку, «Ліону» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру в пошуках поліпшень у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Марсель, Ліон — Тулуза.