Астон Вілла — Ман.Сіті — 1:0. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-07 00:10 6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Ман.Сіті — 1:0. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Астон Вилла - Ман.Сити - 1:0. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Ман.Сити - 1:0. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 15-й тур

Астон Вілла (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Л. Бейлі (74)

Предупредження: Стоунз (45), Р. Льюїс (53), О. Воткінс (60), Бубакар Камара (87)

Огляд матчу Астон Вілла — Ман.Сіті:

«Астон Вілла» здобула перемогу над «Манчестер Сіті» з рахунком 1:0 у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Вілла Парк». На початку матчу обидві команди проявили рішучість, у результаті чого перший тайм закінчився безгольовим рахунком. Гра набула напруженого оберту на 45-й хвилині, коли гравець «Манчестер Сіті» Дж. Стоунз отримав жовту картку і був попереджений арбітром. Це задало тон другому тайму, коли обидві команди намагалися вийти з глухого кута. На 53-й хвилині Р. Льюїс, гравець «Манчестер Сіті», також отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження матчу. Не відставала й «Астон Вілла»: на 60-й хвилині жовту картку отримав О. Воткінс. На 68-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив першу заміну в матчі. Р. Льюїс був замінений на М. Нунеса, а Х. Альварес вийшов замість М. Ковачича. Ці заміни мали привнести свіжі сили до складу «Манчестер Сіті» і змінити хід гри. Однак на 74-й хвилині «Астон Вілла» вирвала перемогу, коли Л. Бейлі забив гол. Цей гол привів натовп на «Вілла Парк» у шаленство, і було очевидно, що господарі мають намір відстоювати свою перевагу до фінального свистка.

На 85-й хвилині «Астон Вілла» провела першу заміну: Й. Тілеманса замінив Дж. Тілеманса замінив Дж. Ремсі, а Л. Бейлі — М. Діабі. Ці заміни були спрямовані на зміцнення оборони та збереження невеликої переваги. 87-ма хвилина стала для «Астон Вілли» нервовою, коли жовту картку отримав Б. Камара. Господарі проявили неабияку стійкість і зуміли втримати перевагу. Коли час підійшов до основного часу матчу, «Астон Вілла» провела останні заміни. Л. Дігне вийшов замість А. Морено, а О. Воткінс поступився місцем Ж. Дюрану. Ці заміни були зроблені насамперед для того, щоб заощадити час і забезпечити перемогу «Астон Вілли». З фінальним свистком гравці та вболівальники «Астон Вілли» вибухнули від радості, адже їм вдалося перемогти грізну команду «Манчестер Сіті». Ця перемога продемонструвала рішучість і оборонну стійкість «Астон Вілли», яка зуміла зберегти чистий аркуш проти потужної атаки «Манчестер Сіті». Ця захоплива зустріч на «Вілла Парк» стала нагадуванням про хвилюючий і непередбачуваний футбол Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість, але саме «Астон Вілла» здобула перемогу з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Арсенал, Лутон Таун — Ман.Сіті.