Мудрик відзначився результативною передачею в черговому матчі за «Челсі» (ВІДЕО)

2023-12-07 07:13 Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик відзначився черговою результативною дією за свій клуб. Михайло Мудрик 22-річний ... Мудрик відзначився результативною передачею в черговому матчі за «Челсі» (ВІДЕО)

Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик відзначився черговою результативною дією за свій клуб.

Михайло Мудрик

22-річний футболіст потрапив до стартового складу «синіх» на вчорашній поєдинок 15-го туру АПЛ із «Манчестер Юнайтед» і провів на полі 76 хвилин. А наприкінці першого тайму саме після передачі українця Коул Палмер зрівняв рахунок.

Чемпіонат Англії. 15-й тур

«Манчестер Юнайтед» «Челсі» — 2:1 (1:1)
Голи: Мактоміней (19, 69) — Палмер (45, із передачі Мудрика)

«Челсі»: Санчес, Кукурелья (Джеймс, 46), Тіаго Сілва, Дісасі, Колуїлл, Мудрик (Броя, 77), Фернандес, Палмер, Кайседо, Стерлінг, Джексон.

Додамо, що в поточному сезоні Мудрик узяв участь у 14 матчах «Челсі» в усіх турнірах (7 потраплянь до стартового складу, 7 виходів на заміну, 7 пропущених матчів) і тепер у його активі два голи й одна результативна передача.