Футболісти київської «Оболоні» напередодні матчу 17 туру чемпіонату України проти «Динамо» повним складом відвідали головну київську броварню «Оболонь».
![](https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2023/12/08/111_dynamo.kiev.ua_111.jpg)
Цей захід мав характер об’єднання та згуртування команди напередодні надважливого матчу. Президент клубу Олександр Слободян особисто поспілкувався з тренерським штабом та футболістами й зумів зарядити команду бойовим налаштуванням.
«Біло-зелені» у щоденному режимі готуються до столичного дербі, повідомляє їхній сайт. Тренерський штаб команди навіть вирішив особисто відвідати поєдинок «біло-синіх» з «Металістом 1925», який відбувся 07 грудня на стадіоні «Динамо» імені В. Лобановського.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости