Шахтар — Верес — 2:0. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-08 18:52 8 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Верес — 2:0. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

8 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Верес (Рівне).

Шахтер - Верес - 2:0. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Верес - 2:0. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Шахтар (Донецьк) — Верес (Рівне) — 2:0 (1:0)
Голи: Julio Cesar (14), О. Зубков (69)

Предупредження: Кухарук (84)

Огляд матчу Шахтар — Верес:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Арена Львів» донецький «Шахтар» зустрічався з рівненським «Вересом». У перерві рахунок був 1:0 на користь донецького «Шахтаря», а до кінця матчу вони здобули перемогу з рахунком 2:0. Гра розпочалася з неприємної події на 14-й хвилині, коли гравець донецького «Шахтаря» Жуліо Сезар випадково забив гол у власні ворота, забезпечивши «Вересу Рівне» ранню перевагу. Однак, незважаючи на цю невдачу, донецький «Шахтар» проявив неабияку стійкість і зумів переломити хід матчу на свою користь.

На 50-й хвилині було призначено пенальті, але, на жаль, О. Зубков не зміг реалізувати його на гол, втративши чудову можливість зрівняти рахунок. Донецький «Шахтар» продовжував тиснути, але його зусилля було припинено на 52-й хвилині, коли гол Д. Сікана було скасовано через порушення офсайду. Вирішивши відігратися, донецький «Шахтар» здійснив заміни на 61-й хвилині, випустивши К. Келсі та Егінальдо замість Д. Сікана і Ньюертона відповідно. Ці зміни надали команді нових сил і змінили хід гри на свою користь. На 69-й хвилині О. Зубков нарешті спокутував свою провину, забивши фантастичний гол, який вивів донецький «Шахтар» уперед. Верес Рівне спробував відігратися, але їхні зусилля не увінчалися успіхом. На 75-й хвилині вони зробили першу заміну: М. Гайдучик змінив М. Шестакова. Однак донецький «Шахтар» продовжував домінувати в грі, демонструючи свою перевагу в майстерності й тактиці. Ближче до кінця матчу, на 84-й хвилині, «Верес Рівне» отримав жовту картку за фол А. Кухарука. Кухарука. Після цього «Верес Рівне» зробив другу заміну, замінивши на 86-й хвилині В. Кучерова на Р. Барана. Тим часом донецький «Шахтар» зробив четверту заміну: на 89-й хвилині О. Зубков замінив О. Кащука. В останній спробі врятувати матч «Верес Рівне» зробив третю заміну: на 90-й хвилині В. Дахновський замінив Р. Ковалюка. Незважаючи на всі зусилля, рахунок залишився незмінним, і матч завершився перемогою донецького «Шахтаря» з рахунком 2:0. Цей поєдинок Прем’єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і рівненським «Вересом» продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Прикрі події та втрачені можливості стали визначальними моментами матчу, але стійкість і вміння переломити хід гри на свою користь забезпечили донецькому «Шахтарю» заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Шахтар, Динамо — Верес.