Хетафе — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-08 23:54 8 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

8 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Хетафе - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 16-й тур

Хетафе (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Майораль (87)

Попередження: Тьєррі Коррейя (42), Габріель Пауліста (43), Габріель Пауліста (50), Луїс Мілла (57), Джене (62)

Огляд матчу Гетафе — Валенсія:

У напруженому поєдинку Ла Ліги «Гетафе» домігся перемоги над «Валенсією» завдяки пізньому голу У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Гетафе» вдалося вирвати перемогу у «Валенсії» на «Естадіо Колізеум» на останній хвилині. У напруженому поєдинку обидві команди билися на полі, внаслідок чого в перерві рахунок був 0:0. Однак рішучість «Гетафе» взяла гору, і на останніх хвилинах гри вони забили гол, здобувши перемогу з рахунком 1:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою тактичну майстерність, намагаючись заволодіти перевагою на ранній стадії. Однак їм насилу вдавалося прорвати надійну оборону одна одної. Лише на 42-й хвилині була показана перша картка: гравець «Валенсії» Т. Коррейя отримав жовту картку за необережний виклик. Кілька хвилин потому Габріель Пауліста, також із «Валенсії», був вилучений за фол, демонструючи напружений характер матчу. На жаль для Габріеля, його агресивна манера гри дала зворотний ефект на 50-й хвилині, коли він отримав ще одну жовту картку, внаслідок чого був вилучений з поля. По ходу гри напруга продовжувала зростати. На 54-й хвилині гравець «Валенсії» Р. Бараха також був попереджений жовтою карткою, що ще більше посилило напругу. Наступним попередження отримав гравець «Гетафе» Л. Мілла, який незабаром був вилучений з поля на 57-й хвилині. Коли команди зайшли в глухий кут, обидва менеджери вирішили змінити склади. М. Діахабі замінив Ф. Переса у складі «Валенсії» на 55-й хвилині, ввівши свіжі сили в оборону.

На 70-й хвилині «Гетафе» провів подвійну заміну, замінивши К. Алена на Джена і О. Родрігеса на Л. Мілла. Заміни «Гетафе» принесли свої плоди, коли на 74-й хвилині в гру був введений Х. Мата, який посилив атакувальні можливості та чинив тиск на оборону «Валенсії». Коли матч вступив у завершальну стадію, «Валенсія» вирішила зробити другу заміну: Д. Лопес замінив Х. Васкеса на 82-й хвилині. Залишалося всього кілька хвилин, і «Гетафе» активізував свої зусилля, щоб знайти прорив. І на 87-й хвилині їхня наполегливість принесла свої плоди. Б. Майораль завдав потужного удару, який опинився повз воротаря «Валенсії», що призвело до довгоочікуваного голу «Гетафе». Надії «Валенсії» на повернення в гру були зруйновані на 89-й хвилині, коли Х. Герра отримав червону картку, залишившись удесятьох. У відповідь на невдачу «Валенсії» на 90-й хвилині замість Р. Яремчука вийшов Ю. Гасіоровскі. Однак зусилля «Валенсії» виявилися марними, і на останніх хвилинах матчу відбулися ще дві заміни. Т. Коррейя з «Валенсії» замінив С. Каноса, а Д. Дуарте з «Гетафе» отримав червону картку, внаслідок чого обидві команди залишилися вдесятьох на полі. Коли суддя дав фінальний свисток, Д. Фульк’є отримав жовту картку, завершивши спекотне протистояння двох суперників по Ла Лізі. Загалом це була захоплива зустріч, яка продемонструвала пристрасть і рішучість «Гетафе» та «Валенсії». Хоча «Гетафе» вдалося домогтися перемоги лише на останніх хвилинах, їхнє невпинне прагнення до успіху було належно винагороджено. Завдяки цій перемозі «Гетафе» продовжує підніматися вгору турнірною таблицею Ла Ліги, а «Валенсії» є над чим поміркувати, повертаючись до креслярської дошки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Гетафе, Валенсія — Барселона.