Алавес — Лас-Пальмас — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 16:58 9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Лас-Пальмас — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Алавес - Лас-Пальмас - 0:1. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Лас-Пальмас - 0:1. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 16-й тур

Алавес (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Кір’ян (31)

Предупредження: S. Cardona (9), Хав’єр Муньос (33), A. Abqar (48), Андоні Горосабель (90+2)

Огляд матчу Алавес — Лас-Пальмас:

Алавес і Лас-Пальмас зустрілися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроса». Атмосфера на полі була напруженою, адже на полі билися дві команди. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Лас-Пальмаса», і таким же виявився і підсумковий рахунок. На початку матчу обидві команди намагалися встановити свою перевагу. На 9-й хвилині гравець «Лас-Пальмаса» С. Кардона отримав жовту картку за необережний виклик. «Лас-Пальмас» вийшов уперед на 31-й хвилині, коли К. Родрігес забив гол. Це був момент радості для гостей і невдачі для «Алавеса». Однак «Алавес» швидко перебудувався і перейшов у наступ. На 33-й хвилині Хав’єр Муньос із «Лас-Пальмаса» отримав жовту картку, поповнивши список гравців, які отримали попередження. Гра все більше загострювалася, гравці боролися за контроль над ситуацією. На початку другого тайму «Алавес» був сповнений рішучості відігратися. На 48-й хвилині А. Абкар з «Алавеса» був вилучений з поля, що ще більше підкреслило напружений характер матчу. На 53-й хвилині «Алавес», здавалося, знайшов крапку в матчі, коли С. Омородіон забив гол. Однак гол було скасовано через визнання офсайду. Обидві команди зробили заміни, намагаючись знайти вихід. На 62-й хвилині у складі «Лас-Пальмаса» з’явилися Е. Лойодіс і М. Перроне, а у складі «Алавеса» — І. Хагі та К. Бенавідес.

Менеджери сподівалися, що свіжі ноги зможуть змінити ситуацію в хвилини, що залишилися. Матч продовжував проходити в напруженій боротьбі. На 73-й хвилині «Алавес» подумав, що нарешті забив, коли С. Омородіон знову опинився в сітці. Однак гол знову було скасовано через ознаки офсайду. Алавесу залишалося тільки засмучуватися, оскільки його зусилля раз по раз залишалися безрезультатними. У міру того як час минав, обидві команди зробили чергові заміни. У «Лас-Пальмаса» на 75-й хвилині з’явилися М. Ель-Хаддаді і К. Еррера, а у «Алавеса» — А. Бланко і К. Гарсія на 77-й хвилині. У заключній стадії матчу обидві команди провели останні заміни. На 86-й хвилині «Алавес» замінив А. Абкара на Н. Тенаглію, а Л. Ріоху на У. Роперо, а на 87-й хвилині «Лас-Пальмас» випустив А. Молейро замість Б. Раміреса. Напруга на полі відчувалася в міру наближення гри до її завершення. На 90-й хвилині було показано ще кілька жовтих карток: Л. Гарсія і А. Горосабель з «Алавеса», а також Марвін і К. Еррера з «Лас-Пальмаса». У підсумку «Лас-Пальмас» здобув перемогу з рахунком 1:0. Це була напружена боротьба двох рішучих команд, і «Лас-Пальмас» утримував свою перевагу до фінального свистка. Матч Ла Ліги на «Естадіо де Мендісорроса» продемонстрував пристрасть і дух суперництва обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Алавес, Лас-Пальмас — Кадіс.