Верона — Лаціо — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 17:54 9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Лаціо — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Лаціо (Рим).

Верона - Лацио - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Лацио - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Верона (Італія) — Лаціо (Рим) — 1:1 (0:1)
Голи: Т. Генрі (70) — Дзакканьї (23)

Предупредження: Дуда (15), Марушич (24), Хюсай (63), Дуда (77), Феліпе Андерсон (82)

Огляд матчу Верона — Лаціо:

«Верона» і «Лаціо» зустрілися в напруженому матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. У першому таймі «Лаціо» домінував і вийшов уперед на 23-й хвилині. М. Дзакканьї влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Верона спробувала відігратися, але їхнім зусиллям завадила жовта картка, показана О. Дуде на 15-й хвилині. А. Марушич із «Лаціо» також отримав попередження на 24-й хвилині. На 29-й хвилині «Лаціо» зробив тактичну заміну, випустивши Е. Хісая замість А. Марушича. Верона відповіла першою заміною: С. Сердар замінив Д. Лазовича на 46-й хвилині. На початку другого тайму «Верона» була сповнена рішучості повернутися в гру. На 57-й хвилині вони провели дві швидкі заміни: М. Джурич вийшов замість Т. Генрі, а М. Фолоруншо — замість М. Хонгла. Однак на 63-й хвилині «Лаціо» отримав ще одну жовту картку — Е. Хісаж влучив у суддівський блокнот. Перелом настав для «Верони» на 70-й хвилині, коли Т. Генрі ефектним ударом зрівняв рахунок. На 72-й хвилині «Лаціо» зробив дві заміни: К. Іммобіле вийшов замість Т. Кастелланоса, а Педро — замість М. Дзаккані.

Однак на 74-й хвилині їхні надії повернути лідерство були зруйновані, коли гол було скасовано через фол. На 76-й хвилині в гру були введені Ж. Мбула і Т. Суслов, які додали свіжих сил в атакувальну лінію. На 77-й хвилині «Верона» зазнала невдачі, коли О. Дуда отримав другу жовту картку і був вилучений арбітром. Чисельна перевага дала «Лаціо» шанс на пізній ривок до перемоги. У заключній стадії гри напруга була високою, що призвело до жовтої картки Феліпе Андерсона на 82-й хвилині. «Лаціо» також зробив дві пізні заміни: М. Гуендузі вийшов замість М. Вечіно, а Л. Пеллегріні — замість Е. Хісая на 84-й хвилині. Верона зробила останню заміну на 87-й хвилині, замінивши Д. Копполу на Г. Маньяні. Незважаючи на те що «Верона» прагнула до перемоги, жодна зі сторін не змогла домогтися вирішального гола, і матч закінчився внічию 1:1. Матч Верона — Лаціо продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд Серії А. Обидві сторони проявляли рішучість протягом усієї гри, а «Верона» відбилася від поразки. Однак надії «Верони» були підірвані червоною карткою О. Дуди, що дозволило «Лаціо» втримати очко в гостях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Верона, Лаціо — Інтер.