Айнтрахт — Баварія — 5:1. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 18:24 9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Баварія — 5:1. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Айнтрахт - Бавария - 5:1. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Бавария - 5:1. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 5:1 (3:1)
Голи: Омар Мармуш (12), Джуніор Діна Ебімбе (31), H. Larsson (36), Джуніор Діна Ебімбе (50), Ансгар Кнауфф (60) — Дж. Кімміч (44)

Предупредження: Мін Чже Кім (24), Омар Мармуш (67), Лерой Сане (71)

Огляд матчу Айнтрахт — Баварія:

Франкфуртський «Айнтрахт» розгромив «Баварію» в матчі Бундесліги У захопливому поєдинку на стадіоні «Дойче Банк Парк» франкфуртський «Айнтрахт» здобув переконливу перемогу над мюнхенською «Баварією» з рахунком 5:1. Матч Бундесліги продемонстрував атакувальну майстерність «Айнтрахта» впродовж усієї гри, внаслідок чого «Баварія» насилу справлялася зі своїми обов’язками. Перший тайм почався з того, що «Айнтрахт» задав темп. На 12-й хвилині О. Мармуш забив гол у ворота суперника. Попри спроби «Баварії» відігратися, на 24-й хвилині Кім Мін Дже отримав жовту картку. «Айнтрахт Франкфурт» скористався цією невдачею, і на 31-й хвилині Дж. Діна Ебімбе вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Айнтрахта». Домінування господарів продовжилося, і на 36-й хвилині Х. Ларссон забив ще один м’яч, погіршивши становище «Баварії». Однак перед самою перервою «Баварія» змогла повернутися в гру завдяки голу Й. Кімміха на 44-й хвилині. На початку другого тайму обидві команди провели вирішальні заміни, які змінили хід матчу. На 46-й хвилині «Баварія» ввела в гру А. Девіса та Н. Мазрауї, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак незабаром їхні зусилля були припинені «Айнтрахтом».

На 50-й хвилині Ж. Діна Ебімбе забив свій другий гол у матчі, міцно закріпивши перевагу «Айнтрахта». Атакувальна міць господарів поля продовжувала блищати, і на 60-й хвилині А. Кнауфф вдалим голом збільшив їхню перевагу. Попри невпинні зусилля «Баварії», заміни на 66-й хвилині — К. Коман та Е. М. Чупо-Мотінг замість С. Гнабрі та Т. Мюллера — не призвели до такого необхідного перелому. Жовті картки отримали обидві команди: на 67-й хвилині попередження отримав гравець «Айнтрахта» О. Мармуш, а на 71-й — Л. Сане. Під час матчу «Айнтрахт» зробив стратегічні заміни, посиливши склад. На 76-й хвилині Ж. Діна Ебімбе змінив Н. Нкунку, а на 81-й хвилині О. Мармуша і А. Кнауффа було замінено на М. Хасебе і Й. П. Хауге. Щоб зміцнити оборону, «Айнтрахт Франкфурт» зробив ще одну заміну на заключній стадії матчу. На 88-й хвилині у складі «Айнтрахта» з’явилися Ф. Чайбі та Дж. Нганкам, а на останніх хвилинах Бута замінив Е. Баума. Після свистка на перерву «Айнтрахт» відсвяткував упевнену перемогу над мюнхенською «Баварією» з рахунком 5:1. Матч продемонстрував атакувальну міць «Айнтрахта» і здатність долати навіть найсильніших суперників. Ця зустріч, безсумнівно, запам’ятається як пам’ятний момент у Бундеслізі, продемонструвавши грізну гру «Айнтрахта» і його здатність здолати один із найуспішніших клубів Німеччини.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Айнтрахт, Баварія — Штутгарт.