Вердер — Аугсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 18:27 9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Аугсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Аугсбург (Німеччина).

Вердер - Аугсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Аугсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур

Вердер (Бремен) — Аугсбург (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: Ніклас Старк (39), Марвін Дакш (65)

Предупредження: Демірович (27), M. Zetterer (79), Дорш (81)

Огляд матчу Вердер — Аугсбург:

Бременський «Вердер» здобув перемогу в захоплюючому поєдинку Бундесліги проти «Аугсбурга» з підсумковим рахунком 2:0 на стадіоні Wohninvest WESERSTADION. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися вийти з глухого кута. Однак саме «Аугсбург» опинився в суддівській книзі на 27-й хвилині, коли Е. Демірович отримав жовту картку за необережний виклик. Перший гол у матчі трапився на 39-й хвилині, коли гравець «Вердера Бремена» Н. Штарк ударом головою забезпечив своїй команді заслужену перевагу. На початку другого тайму «Вердер Бремен» продовжував домінувати у грі. На 58-й хвилині вони зробили першу заміну: Л. Біттенкорт замінив С. Лінена. Заміна надала команді свіжих сил, і їй не знадобилося багато часу, щоб збільшити свою перевагу. На 65-й хвилині М. Дакш вразив ворота суперника, і «Вердер Бремен» повів у рахунку 2:0. «Аугсбург», бажаючи скоротити відставання, вдався до замін. На 67-й хвилині П. Тіц і Е. Рекшбекай були замінені на Д. Бельо та А. Енгельса відповідно. Цей хід був спрямований на посилення атаки та створення загрози для домінуючої команди «Вердер Бремен». Однак їхні зусилля часто припинялися добре організованою обороною «Вердера».

Інтенсивність гри далася взнаки обом командам, унаслідок чого були отримані жовті картки. На 72-й хвилині Й. Торуп отримав жовту картку за грубий підкат до гравця «Вердера». Гра ставала все більш гострою, і на 79-й хвилині воротар «Вердера» М. Цеттерер отримав зауваження за грубу поведінку. На 81-й хвилині Н. Дорш з «Аугсбурга» також отримав жовту картку, що ще більше підкреслило запеклий характер матчу. У міру наближення до кінця гри обидві команди зробили додаткові заміни в пошуках перелому. На 86-й хвилині К. Мбабу і Ф. Єнсен замінили Р. Гумні і Н. Мбуку відповідно, а «Вердер Бремен» тієї ж хвилини ввів у гру О. Демана і Ф. Агу замість Р. Шміда і Ж. Нджінмаха. Ці зміни привнесли свіжі сили та додали атакувальних можливостей для обох сторін. У підсумку останні хвилини матчу були відзначені кількома замінами. На 87-й хвилині М. Дакш із «Вердера Бремена» змінив Н. Вольтемаде, бажаючи втримати перевагу 2:0 і забезпечити перемогу. Водночас у складі «Аугсбурга» на 73-й хвилині замість М. Окугави з’явився Р. Варгас. Ці останні зміни мало що змінили в ході гри, і «Вердер Бремен» зберігав стійкість до фінального свистка судді. Перемога «Вердера Бремена» над «Аугсбургом» у цьому поєдинку Бундесліги продемонструвала їхнє домінування і здатність контролювати хід гри. Завдяки атакувальній майстерності та добре вибудуваній обороні вони здобули заслужену й переконливу перемогу з рахунком 2:0 на стадіоні Wohninvest WESERSTADION. Цей результат, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у собі, адже вони прагнуть піднятися в турнірній таблиці Бундесліги і досягти своїх цілей на майбутній сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Вердер, Аугсбург — Боруссія Д.