Інтер — Удінезе — 4:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 23:41 9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Удінезе — 4:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Удінезе (Італія).

Интер - Удинезе - 4:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Удинезе - 4:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Інтер (Мілан) — Удінезе (Італія) — 4:0 (3:0)
Голи: Чалханоглу (37), Дімарко (42), Тюрам (44), Lautaro Martínez (84)

Попередження: J. Феррейра (13), С. Індзагі (36)

Огляд матчу Інтер — Удінезе:

У нещодавньому матчі Серії А між «Інтером» та «Удінезе» вболівальники стали свідками захопливого видовища на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Господарі поля, команда «Інтер», здобули впевнену перемогу над суперниками з рахунком 4:0. Від самого початку матчу «Інтер» затвердив свій авторитет на полі, продемонструвавши дивовижний контроль і точність. Перша помітна подія в матчі сталася на 13-й хвилині, коли гравець «Удінезе» Ж. Феррейра отримав жовту картку. По ходу першого тайму «Інтер» продовжував домінувати. На 36-й хвилині гравець «Інтера» С. Індзагі отримав жовту картку, що свідчить про фізичний характер матчу. За хвилину у ворота «Інтера» було призначено пенальті, і Х. Калханоглу не припустився помилки, бездоганно реалізувавши його, вивівши свою команду в лідери. Атакувальна майстерність «Інтера» була ще раз підкреслена на 42-й хвилині, коли Ф. Дімарко влучив у сітку воріт, збільшивши перевагу команди до 3:0. Не встигли команди відправитися в роздягальню на перерву, як гравець «Інтера» М. Турам завдав ще одну образу, забивши ще один гол на 44-й хвилині. У другому таймі обидві команди здійснили тактичні зміни, намагаючись переломити хід матчу. На 56-й хвилині «Інтер» зробив дві заміни, випустивши А. Бастоні та М. Арнаутовича.

«Удінезе» також зробив вибір на користь свіжих сил: Ф. Ебоселе і Т. Крістенсен замінили Л. Самарджича і С. Ловрича на тій самій хвилині. Ловрича на тій самій хвилині. «Інтер» продовжив вносити зміни до свого складу: К. Аслані та Х. Куадрадо вийшли на 71-й хвилині замість Х. Калханоглу та Ф. Дімарко відповідно. На 75-й хвилині «Удінезе» також зробив заміну, випустивши Л. Лукку замість Ф. Товена. Бажаючи врятувати матч, «Удінезе» здійснив ще одну заміну на 86-й хвилині, випустивши М. Пайєро і Ж. Земуру, а О. Заррага і К. Ехізібуе поступилися місцем. Однак вирішальне слово в матчі залишилося за «Інтером»: на 84-й хвилині Л. Мартінес вразив ворота «Удінезе», додавши їм ще більше неприємностей. Цей гол підтвердив перевагу «Інтера» протягом усього матчу, який завершився переконливою перемогою з рахунком 4:0. Загалом матч продемонстрував вражаючу командну роботу «Інтера», ретельну тактику та клінічну гру гравців. З іншого боку, «Удінезе» насилу справлявся з інтенсивністю суперника і не зміг реалізувати свої нечисленні шанси. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Інтеру», який прагне зберегти свою позицію у верхній частині турнірної таблиці Серії А. Для «Удінезе» ж усе повернеться на круги своя: вони проаналізують свій виступ і працюватимуть над поліпшенням ситуації в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Інтер, Удінезе — Сассуоло.