Мальорка — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 23:59 9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Мальорка - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 16-й тур

Мальорка (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: К. Ларін (11)

Предупредження: Ю. Ен-Несірі (45+2), Жауме Коста (68), Сумаре (74), Пратс (90+3)

Огляд матчу Мальорка — Севілья:

«Мальорка» здобула перемогу над «Севільєю» в захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс». У напруженому поєдинку двох команд вищої ліги було видно, що обидві сторони були сповнені рішучості взяти три очки. Гра почалася з того, що «Мальорка» з перших хвилин продемонструвала свої атакувальні наміри. Лише 11 хвилин знадобилося для того, щоб переломити хід поєдинку, коли нападник К. Ларін ударом головою вразив головой. Ларін ударом головою вразив ворота суперника. Севілья, однак, не збиралася поступатися. На 33-й хвилині вони зробили першу заміну, випустивши Д. Лукебакіо та А. Янузая, щоб посилити атакувальні можливості. Заміна надала команді свіжих сил, але до свистка на перерву «Севілья» так і не змогла зрівняти рахунок. Розпочавши другий тайм, «Севілья» кинулася вперед у пошуках голу. На 63-й хвилині А. Педроса забив гол, але суддя скасував взяття воріт через гандбол. Це рішення засмутило гравців «Севільї» і дозволило «Мальорці» зберегти перевагу. У відповідь на не зарахований гол «Мальорка» зробила заміну. На 64-й хвилині К. Ларін, який забив перший гол, змінив А. Пратса. Господарі поля прагнули зміцнити свою перевагу і протриматися до фінального свистка. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди продовжили боротьбу за контроль. На 68-й хвилині гравець «Мальорки» Х. Коста отримав жовту картку, що посилило напругу в матчі.

Намагаючись відстояти свою перевагу, «Мальорка» зробила ще дві заміни, випустивши М. Вальента і Г. Гонсалеса. В останні хвилини «Севілья» також зробила зміни, щоб спробувати врятувати очко. На 74-й хвилині Б. Сумаре отримав жовту картку за грубе захоплення, а невдовзі після цього до складу команди ввійшли Д. Соу та О. Торрес. Ці зміни надали нового імпульсу атаці «Севільї», але їх все одно не вистачило, щоб зрівняти рахунок. В останні хвилини гри «Мальорка» провела ще дві заміни: С. Дардер і М. Морланес вийшли на поле, щоб зберегти свою перевагу. Суддя дав фінальний свисток, і рахунок залишився 1:0 на користь «Мальорки». Матч не обійшовся без спірних моментів: на 90-й хвилині А. Пратс отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. Попри це, «Мальорці» вдалося вистояти та здобути дорогоцінну перемогу над міцною «Севільєю». Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри, але саме «Мальорка» вийшла переможницею завдяки ранньому голу К. Ларіна. Цей результат, безсумнівно, додасть упевненості «Мальорці», яка продовжить свій шлях у Ла Лізі, а «Севільї» залишиться роздумувати про втрачені можливості. Загалом це був захопливий футбольний матч, наповнений діями біля воріт, стратегічними замінами та напруженою боротьбою. На стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс» були створені ідеальні умови для цього видовища Ла Ліги, і вболівальники отримали незабутнє задоволення від зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Мальорка, Севілья — Гетафе.