Ворскла — Рух — 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 14:52 10 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Рух — 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Рух (Львів).

Ворскла - Рух - 1:1. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Рух - 1:1. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Ворскла (Полтава) — Рух (Львів) — 1:1 (0:1)
Голи: Степанюк (83) — Рунич (24)

Предупредження: Дідик (29), Сапуга (40), I. Кейн (45+1), Степанюк (79), Степанюк (85), Роман (87)

Огляд матчу Ворскла — Рух:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та львівським «Рухом» обидві команди наполегливо боролися за перемогу на полі стадіону «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Матч завершився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри. Перший тайм розпочався з того, що на 24-й хвилині «Рух Львів» вийшов уперед. В. Рунич забив приголомшливий гол, залишивши в заціпенінні оборону полтавської «Ворскли» і вивівши свою команду вперед. «Рух Львів» продовжував іти вперед, демонструючи потужний атакувальний настрій. По ходу матчу спалахували конфлікти, кілька гравців отримали жовті картки. Гравці «Руху Львова» Р. Дідик та М. Сапуга отримали попередження на 29-й та 40-й хвилинах відповідно. І. Кейн із полтавської «Ворскли» також потрапив до суддівського блокнота на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Рух Львів» здійснив першу заміну на 53-й хвилині: В. Рунич замінив Р. Ляха. Надалі обидві команди зробили подальші зміни: на 70-й хвилині Ю. Карабін із «Руху Львова» був замінений на Едсона Фернандо.

Полтавська «Ворскла» відповіла своїми замінами на 73-й хвилині: Н. Якубу та О. Челядін вийшли замість І. Нестеренка та О. Бацули відповідно. Ці зміни додали сил обом командам. На 79-й хвилині напруга знову зросла, коли жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» Р. Степанюк. Проте вже за чотири хвилини він спокутував свою провину, забивши вражаючий гол і вивівши свою команду вперед. На жаль, святкування Степанюка було недовгим, бо на 85-й хвилині він отримав другу жовту картку, залишивши полтавську «Ворсклу» в меншості. Незважаючи на цю невдачу, обидві команди продовжували боротися за переможний гол. На останніх хвилинах матчу емоції були на межі. На 87-й хвилині гравець полтавської «Ворскли» Р. Степанюк, який уже мав жовту картку, отримав ще одну. На цій же хвилині був попереджений гравець «Руху Львова» В. Роман. У підсумку обидві команди не змогли вийти з глухого кута і зіграли внічию 1:1. Матч характеризувався напруженою боротьбою, майстерними діями і спірними моментами. І полтавська «Ворскла», і львівський «Рух» можуть витягти з матчу позитивні моменти і постаратися поліпшити свої результати в майбутніх зустрічах Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Ворскла, Рух — Полісся.