Страсбур — Гавр — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 18:01 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Гавр — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Гавр (Франція).

Страсбур - Гавр - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Гавр - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Страсбур (Франція) — Гавр (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: Е. Емега (21) — Йоанн Салмієр (49)

Предупредження: I. Сіссоко (26), Йоанн Салмієр (27), Л. Перрін (40), Томас Делейн (73)

Огляд матчу Страсбур — Гавр:

У захопливому матчі Ліги 1 «Страсбур» зумів здобути важку перемогу над «Гавром» на стадіоні «Стад де ла Майнау». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Страсбура», але в підсумку «Гавр» здобув перемогу з рахунком 2:1. На початку матчу обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу з перших хвилин. Проте вже на 21-й хвилині «Страсбург» завдав першого удару. Е. Емега влучив у сітку воріт, надавши своїй команді такого необхідного заряду впевненості. По ходу гри напруга наростала, і суддя виписав кілька жовтих карток. І. Сіссоко і Л. Перрен зі «Страсбура» отримали попередження, а Й. Сальм’є з «Гавра» також опинився в суддівській книзі. Другий тайм почався з удару, коли «Гавр» зрівняв рахунок на 49-й хвилині. Й. Сальм’є спокутував свою провину, записавши своє ім’я в протокол. У районі годинникової позначки обидві команди провели шквал замін, намагаючись знайти свіжі сили і змінити динаміку гри. У складі «Страсбура» з’явилися Ж. Демінгуе, М. С. Діон і Х. Діарра, які замінили К. Гамейро, Л. Мотіба та І. Сіссоко відповідно.

Крім того, у складі господарів на заміну вийшов Д. Баква. Не відстає і «Гавр», який також вніс зміни до свого складу. Замість А. Жужу та О. Таргалліна з’явилися С. Грандір і Д. Кузяєв відповідно. На тлі замін гравець «Страсбура» Т. Делен отримав жовту картку на 73-й хвилині, що ще більше посилило напруження матчу. На останніх хвилинах гри «Страсбур» продовжив вносити тактичні корективи. Ф. Гільбер і М. Сеная були введені в гру, замінивши М. Сеная і Ф. Гільбера. «Гавр» також спробував освіжити свій склад, випустивши Ж. Казиміра і Ю. Кехту замість Л. Него і А. Айю. На 88-й хвилині «Гавр» зробив останню заміну, замінивши М. Байо на Н. Аліуї. Однак останнє слово залишилося за «Страсбуром» в останні хвилини гри. А. Сілла забив вирішальний гол на 90-й хвилині, забезпечивши своїй команді незабутню перемогу. Матч продемонстрував конкурентну природу футболу Ліги 1, обидві команди боролися за кожен сантиметр поля. Стійкість і гострота страсбуржців перед воротами виявилися вирішальним фактором, у підсумку принісши їм цінні три очки в їхньому прагненні до успіху в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Страсбур, Гавр — Ніцца.