Ліон — Тулуза — 3:0. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 19:58 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Тулуза — 3:0. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Тулуза (Франція).

Лион - Тулуза - 3:0. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Тулуза - 3:0. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Ліон (Франція) — Тулуза (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: А. Лаказетт (25), А. Лаказетт (29), А. Лаказетт (80)

Попередження: V. Sierro (41), A. Donnum (63), M. Diawara (68), M. Diarra (79), D. Морейра (88)

Огляд матчу Ліон — Тулуза:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Ліон» здобув перемогу над «Тулузою» з рахунком 3:0 на стадіоні Groupama Stadium. У першому таймі «Ліон» захопив лідерство і зберіг контроль над ситуацією до фінального свистка. Матч розпочався інтенсивно, «Ліон» не гаяв часу, щоб чинити тиск на «Тулузу». На 25-й хвилині результативний нападник «Ліона» А. Лаказетт точним ударом відкрив рахунок, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Лише через чотири хвилини Лаказетт завдав ще одного удару, подвоївши перевагу «Ліона» і посиливши тиск на «Тулузу». Однак «Тулуза» не відступила і спробувала відповісти. На 41-й хвилині В. Сьєрро з «Тулузи» отримав жовту картку, що свідчить про розчарування команди. Перед самою перервою у ворота «Тулузи» було призначено пенальті, але Т. Даллінга не зумів реалізувати його, вибивши м’яч за межі поля. У другому таймі «Ліон» продовжив демонструвати свою майстерність в атаці. На 59-й хвилині «Ліон» вирішив зробити заміну, випустивши Клінтона Мату для посилення оборони. На тій самій хвилині в гру був введений Р. Черкі, який замінив Д. Морейру. Під час матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки А. Доннума з «Тулузи» на 63-й хвилині.

На 67-й хвилині «Ліон» зробив ще дві заміни: Е. Нуама вийшов замість Т. Кадевера, а К. Толіссо — замість М. Діавара. М. Діавара з «Ліона» опинився в суддівській книзі на 68-й хвилині, отримавши жовту картку за грубе порушення правил. «Тулуза» також зробила заміну, випустивши на 70-й хвилині Г. Суазо та І. Сіссоко замість М. Діарра та В. Сьєрро. Незважаючи на зусилля «Тулузи», «Ліон» продовжував домінувати у грі. На 80-й хвилині Лаказетт оформив хет-трик, знову влучивши у площину воріт і оформивши перемогу своєї команди. На 83-й хвилині «Тулуза» провела останні заміни, випустивши А. Доннума, С. Спірінгса і Ф. Магрі, а «Ліон» ввів у гру Д. Ловрена. У міру того як гра вступала у свої останні хвилини, напруга зростала, і на 87-й хвилині Д. Морейра з «Ліона» отримав жовту картку. Зрештою, вражаюча майстерність і рішучість «Ліона» виявилися занадто сильними для «Тулузи», що призвело до переконливої перемоги господарів з рахунком 3:0. Ця перемога ще більше зміцнила репутацію «Ліона» як грізної сили в Лізі 1. Завдяки атакувальній майстерності та надійній обороні вони продовжують вважати себе претендентами на титул чемпіона. З іншого боку, «Тулузі» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Ліон, Тулуза — Ренн.