Тоттенгем — Ньюкасл — 4:1. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 20:25 10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Ньюкасл — 4:1. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Тоттенхэм - Ньюкасл - 4:1. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Ньюкасл - 4:1. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 16-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 4:1 (2:0)
Голи: Ієнома Дестіні Удогіе (26), Рішарлісон (38), Рішарлісон (60), Сон Хин Мін (85) — Джоелінтон (90+2)

Предупредження: Джамаал Ласселлес (60), Джоелінтон (70), Ромеро (81), Тріпп’єр (83)

Огляд матчу Тоттенгем — Ньюкасл:

Стадіон «Тоттенгем Хотспур» гудів від хвилювання, коли «Тоттенгем» зустрічався з «Ньюкаслом» у Прем’єр-лізі. Матч розпочався з великою енергією, і обидві команди жадали перемоги. Від самого початку «Тоттенгем» домінував у грі, демонструючи свою майстерність в атаці. На 26-й хвилині гравець «Тоттенхема» Д. Удогі блискучим голом відкрив рахунок, задавши тон усьому матчу. Ньюкаслу насилу вдавалося вирватися з міцної оборони «Тоттенхема», і їхні невдачі продовжилися, коли на 38-й хвилині Річарлісон збільшив перевагу «Тоттенхема». Бразильський нападник продемонстрував свої бомбардирські здібності, залишивши оборону «Ньюкасла» беззахисною. На початку другого тайму «Ньюкасл» спробував повернути контроль над ситуацією та відігратися. Однак їхні надії розвіялися, коли на 60-й хвилині Дж. Ласселлс отримав жовту картку. Невдовзі після цього «Тоттенгем» завдав ще одного удару — Річарлісон забив свій другий гол у матчі. Намагаючись змінити хід гри, «Ньюкасл» зробив дві швидкі заміни на 65-й хвилині. М. Альмірон вийшов замість С. Лонгстаффа, а А. Ісак замінив К. Вілсона. Попри зміни, «Тоттенгем» продовжував домінувати на полі.

На 70-й хвилині спалахнули емоції, коли Джоелінтон отримав жовту картку, додавши розчарування «Ньюкаслу». У відповідь на це «Тоттенгем» зробив заміну на 73-й хвилині, випустивши П. М. Сарра і Г. Ло Сельсо замість П. Хойбйорга і Річарлісона відповідно. Обидві команди продовжували битися, і на 74-й хвилині «Ньюкасл» зробив ще дві заміни. В. Лівраменто вийшов замість Л. Голла, а А. Гордон замінив М. Рітчі. На 81-й хвилині жовту картку за «Тоттенгем» отримав К. Ромеро, а на 83-й хвилині — К. Тріпп’єр за «Ньюкасл». На 85-й хвилині, на розчарування вболівальників «Ньюкасла», у ворота «Тоттенхема» було призначено пенальті. Сон Хин-Мін вийшов на заміну і класно реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Тоттенхема». На 86-й хвилині обидві команди зробили додаткові заміни: «Тоттенгем» замінив Ю. Біссуму на Б. Гіла. Гіла, а О. Скіпп — на Б. Джонсона. Водночас «Ньюкасл» замінив К. Тріпп’єра на Е. Крафта. На останніх хвилинах матчу «Ньюкаслу» вдалося врятувати втішний гол, коли Жоелінтон на 90-й хвилині влучив у сітку. Однак було надто пізно, щоб відігратися, і суддя дав фінальний свисток, підтвердивши переконливу перемогу «Тоттенхема» над «Ньюкаслом». Стадіон «Тоттенгем Готспур» вибухнув від захвату: вболівальники вітали видатну гру своєї команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Тоттенгем, Ньюкасл — Фулгем.