Лор’ян — Марсель — 2:4. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 23:44 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Марсель — 2:4. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Марсель (Франція).

Лорьян - Марсель - 2:4. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Марсель - 2:4. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Лор’ян (Франція) — Марсель (Франція) — 2:4 (1:4)
Голи: Р. Фавр (41), B. Mendy (52) — К. Мбемба (3), Обамеянг (9), Л. Балерді (33), Обамеянг (42)

Попередження: Ле Гофф (14), B. Mendy (16), Л. Балерді (21), Жюльєн Лапорт (45+2), Ренан Лоді (57), Жиго (59), Бонке Невинний (62), F. Mendy (71)

Огляд матчу Лор’ян — Марсель:

У захопливому футбольному матчі, який відбувся на стадіоні Stade Yves Allainmat — Le Moustoir, «Лор’ян» воював із «Марселем». Матч, що проходив у рамках престижної Ліги 1, тримав уболівальників у напрузі від початку і до кінця. За рахунку 1:4 на користь «Марселя» в перерві, остаточний рахунок завершився перемогою гостьової команди з рахунком 2:4. «Марсель» не одразу почав гру: К. Мбемба забив гол уже на третій хвилині. Команда гостей продовжила домінувати на початку матчу, і вже на дев’ятій хвилині П. Обамеянг вразив ворота суперника. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лор’яна» В. Ле Гофф, а на 16-й хвилині — Б. Менді. Марселець Л. Балерді також не залишився без уваги судді, отримавши жовту картку на 21-й хвилині. По ходу першого тайму «Марсель» знову продемонстрував свою майстерність в атаці, і на 33-й хвилині Л. Балерді забив третій гол. Однак перед самою перервою «Лор’яну» вдалося відігратися: на 41-й хвилині Р. Файвр вразив ворота суперника. Марсель швидко відповів ще одним голом, цього разу від П. Обамеянга на 42-й хвилині. За рахунку 1:4 у перерві «Лор’ян» рішуче вийшов на другий тайм.

Б. Менді забив гол на 52-й хвилині, подарувавши господарям поля надію. Йшли хвилини, напруга наростала, і обидві команди отримали по жовтій картці. Марсельці Р. Лоді та С. Жиго отримали жовті картки на 57-й і 59-й хвилинах відповідно. Б. Інносент із «Лор’яна» також був вилучений арбітром на 62-й хвилині. Першу заміну «Лор’ян» зробив на 66-й хвилині: Ж. Понсо був замінений на А. Тосіна. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, і на 71-й хвилині Ф. Менді отримав жовту картку за «Лор’ян». «Марсель» також здійснив зміни, випустивши на 72-й хвилині А. Харіта і П. Гуйє як першу заміну. На 80-й хвилині «Лор’ян» зробив четверту заміну, замінивши Б. Менді на Д. Йонгва. Однак на тій самій хвилині «Марсель» залишився вдесятьох, оскільки червону картку отримав Ж. Клаусс. Марсель відповів третьою і четвертою замінами на 83-й хвилині: Вітінья і М. Мурільйо вийшли замість А. Харіта і П. Гуйє відповідно. На 87-й хвилині «Лор’ян» зробив останню заміну: Г. Калулу замінив Е. Ж. Крупі. Незважаючи на енергійну гру «Лор’яна» в другому таймі, «Марсель» зумів утримати перевагу і здобути перемогу з рахунком 2:4. Матч продемонстрував стійкість і майстерність обох команд, ставши цікавим видовищем для футбольних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Страсбур, Марсель — Клермон.