Матч «Гранада» — «Атлетик» був зупинений і відкладений через смерть уболівальника

2023-12-11 10:05 Учорашній матч 16-го туру чемпіонату Іспанії між «Гранадою» та «Атлетіком» був спершу зупинений, а потім відкладений ... Матч «Гранада» — «Атлетик» був зупинений і відкладений через смерть уболівальника

Учорашній матч 16-го туру чемпіонату Іспанії між «Гранадою» та «Атлетіком» був спершу зупинений, а потім відкладений через трагедію, яка сталася на трибунах стадіону.

Під час першого тайму в одного з уболівальників сталася зупинка серця. Матч одразу ж було перервано (у цей момент тривала 19-та хвилина гри, а рахунок на табло був 1:0 на користь «Атлетика»).

Уболівальнику протягом тривалого часу надавали медичну допомогу, але врятувати його життя, на жаль, не вдалося. Після цього всі учасники матчу дійшли єдиної думки про те, що продовжувати гру не можна.

Про те, коли буде дограно матч, поки що не вирішено.