Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Офіційно. Монзуль і Романов відсторонені від суддівства за пенальті на користь «Шахтаря»

2023-12-11 19:19 Український арбітр Катерина Монзуль, яка обслуговувала скандальний матч «Шахтар» — «Верес», відсторонена від суддівства, повідомляє Комітет ... Офіційно. Монзуль і Романов відсторонені від суддівства за пенальті на користь «Шахтаря»

Український арбітр Катерина Монзуль, яка обслуговувала скандальний матч «Шахтар» — «Верес», відсторонена від суддівства, повідомляє Комітет арбітрів УАФ.

Катерина Монзуль

Також відсторонений від роботи Віталій Романов, котрий працював у цій грі в якості ВАР.

Нагадаємо, гравець «Шахтаря» завдав удару по м’ячу, який влучив в сідниці захисникові «Вереса». Катерина Монзуль неправильно призначила пенальті, а арбітр ВАР не виправив її рішення і навіть не покликав її на здійснення перегляду на полі для проведення належної перевірки.

КА УАФ виставив негативні оцінки та тимчасове відсторонив від проведення матчів обох арбітрів, з особливою приміткою для арбітра ВАР про те, що «його робота має ґрунтуватися на таких якостях, як: сміливість, нейтральність, чесність та відсутність впливу на власну роботу харизми головного арбітра на полі».

Кращий коментар

andrey02
Андрій Федорович - Эксперт
11.12.2023 19:58
За таке потрібно пнижувати в класі до рівня області, а не тимчасово відстороняти. Зацікавлені люди цих арбітрів без грошеняток не залишать на період відстою

Читати всі коментарі (26)

Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть