Ньюкасл — Мілан — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 23:59 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Мілан (Італія). ... Ньюкасл — Мілан — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Мілан (Італія).

Ньюкасл - Милан - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Милан - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ньюкасл (Англія) — Мілан (Італія) — 1:2 (1:0)
Голи: Джоелінтон (33) — Пулішич (59), Самуель Чуквезе (84)

Попередження: Леао (40), Майк Мейньян (45+1), Джоелінтон (72), Йович (78), Юнус Мусах (80), Флоренці (90)

Огляд матчу Ньюкасл — Мілан:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» приймав «Мілан». Рахунок 1:0 на користь «Ньюкасла» в перерві привів уболівальників у захват, але в другому таймі стійкий «Мілан» здобув перемогу з рахунком 2:1. Перша значуща подія в матчі сталася на 33-й хвилині, коли гравець «Ньюкасла» Джоелінтон вдалим ударом забив гол, спричинивши тріумфування вболівальників. Однак «Мілан» почав знаходити свій ритм і відбиватися, внаслідок чого Рафаель Леао отримав жовту картку на 40-й хвилині. Напруга посилилася перед самою перервою, коли воротар «Мілана» Майк Майнан також отримав жовту картку на 45-й хвилині. Другий тайм розпочався з того, що «Мілан» почав запекло відіграватися. Крістіан Пулішич виявився талісманом італійської команди, зрівнявши рахунок на 59-й хвилині. Гол Пулішича надав «Мілану» такої необхідної впевненості у своїх силах і змусив шукати переможця. На 62-й хвилині «Ньюкасл» здійснив дві перші заміни: Адемола Лукман і Кіран Тріпп’єр замінили Аарона Гордона і Деніела Берна відповідно. Менеджер Едді Гау прагнув привнести в гру свіжі сили і спробувати повернути контроль над грою. По ходу матчу обидві команди намагалися заволодіти перевагою.

На 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Джоелінтон, що свідчить про фізичний характер поєдинку. На 73-й хвилині «Мілан» відповів двома швидкими замінами, випустивши Рубена Лофтус-Чіка та Луку Йовіча замість Томаша Побєги та Пулішича. Зміни надали грі італійців нової енергії та додали атакувального імпульсу. На 78-й і 80-й хвилинах Йовіч і Маіньян були попереджені жовтими картками відповідно. На 83-й хвилині «Мілан» зробив ще дві заміни, замінивши Юнуса Мусу та Одіона Ігало на Чуквуезе та Олів’є Жиру. Вирішальний момент матчу настав на 84-й хвилині, коли Муса забив ефектний гол, забезпечивши «Мілану» пізню перевагу. Незважаючи на спроби «Ньюкасла» зрівняти рахунок, їм так і не вдалося забити. «Мілан» ще більше зміцнив свою перевагу, зробивши останню заміну на 88-й хвилині, замінивши Леао на Давіде Бартезагі. Наприкінці матчу Алессандро Флоренці отримав жовту картку в перерві матчу, що, можливо, стало відображенням розчарування, яке він відчував, намагаючись стримати атаки «Ньюкасла». У підсумку «Мілан» здобув перемогу у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Матч продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність Ліги чемпіонів УЄФА, залишивши вболівальників на межі своїх можливостей до фінального свистка.