Зріньскі — Астон Вілла — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:43 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) та ... Зріньскі — Астон Вілла — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) та Астон Вілла (Англія).

Зриньски - Астон Вилла - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗриньски - Астон Вилла - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: M. Малекінусік (87) — Дзаньоло (61)

Попередження: Чанаджия (3), Дзаньоло (37), Макгінн (84), M. Малекінусік (87)

Огляд матчу Зріньскі — Астон Вілла:

У матчі Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Бієлі Брієг» «Зріньскі» втримав нічию з «Астон Віллою» — 1:1. Після безгольової перерви обидві команди в напруженій боротьбі боролися за перемогу. Матч розпочався в агресивному темпі, обидві команди продемонстрували своє прагнення до перемоги. Уже на 3-й хвилині гравець «Зріньскі» Д. Канадія отримав жовту картку, підкресливши фізичну складову гри. У перші кілька хвилин гра проходила в рівній боротьбі, але жодна з команд не могла домогтися успіху. На 34-й хвилині «Зріньскі» зробив заміну, випустивши Т. Кіса замість Д. Канадьї, мабуть, бажаючи привнести нову енергію в атаку. Через три хвилини жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Н. Заніоло, і матч продовжився в запеклій боротьбі. Другий тайм приніс більше емоцій, оскільки «Астон Вілла» набрала обертів. На 57-й хвилині Дж. Ремсі був замінений на Дж. Макгінна, а потім А. Морено замінив Л. Діня. Зусилля «Астон Вілли» принесли плоди на 61-й хвилині, коли Н. Дзаньоло ударом у дальній кут вивів свою команду вперед.

Зріньскі, не бажаючи здаватися, здійснив дві заміни на 67-й хвилині, випустивши М. Кузе і К. Мемію замість Ф. Сабліча і А. Хрвановіча відповідно. На 69-й хвилині «Астон Вілла» також зробила заміну: П. Торрес замінив Дієго Карлоса, а М. Кеш — К. Чемберса. Гра залишалася напруженою, з обох сторін сипалися удари. На 84-й хвилині Дж. Макгінн отримав жовту картку для «Астон Вілли» за невчасну атаку. На останніх хвилинах матчу наполеглива робота Зріньскі принесла свої плоди на 87-й хвилині. М. Малекінушич забив вражаючий гол, зрівнявши рахунок, чим викликав бурхливу радість домашньої публіки. Однак одразу після голу Малекінушичу було показано жовту картку. В останній спробі врятувати перемогу «Зріньскі» зробив останню заміну на 90-й хвилині, замінивши М. Малекінушича на Л. Маріна. Матч завершився внічию з рахунком 1:1, що дало змогу обом командам витягти з гри позитивні моменти. І «Зріньскі», і «Астон Вілла» продемонстрували неабияку рішучість і майстерність упродовж усього матчу, створивши захопливу й рівну боротьбу. Нічия передує інтригуючому матчу-відповіді, в якому обидві команди прагнутимуть забезпечити собі місце в наступному раунді Ліги Європи УЄФА.