Фенербахче — Спартак — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:47 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Спартак (Трнава). ... Фенербахче — Спартак — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Спартак (Трнава).

Фенербахче - Спартак - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФенербахче - Спартак - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фенербахче (Стамбул) — Спартак (Трнава) — 4:0 (1:0)
Голи: F. Kadioglu (36), D. Takac (48), Джеко (60), Джеко (61)

Попередження: Александер Джику (30), Мартін Буката (31), Кінг (56), J. Oosterwolde (71)

Огляд матчу Фенербахче — Спартак:

Фенербахче переміг Спартак Трнава в матчі Ліги конференції УЄФА У довгоочікуваному матчі Ліги конференції УЄФА турецькі футбольні гіганти Фенербахче зустрілися зі словацьким Спартаком Трнава на стадіоні Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi. Матч завершився переконливою перемогою «Фенербахче» з рахунком 4:0, що підкреслила їхнє домінування впродовж усієї гри. У першій половині зустрічі обидві команди вели гостру боротьбу, і «Фенербахче» вийшов уперед на 36-й хвилині. Це був Ф. Кадіоглу, який знайшов задню стінку воріт, привівши домашню публіку в захват. Перед голом обидві команди отримали попередження від судді. На 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фенербахче» А. Джику, а за хвилину — гравець «Спартака» з Трнави М. Буката. З початком другого тайму «Спартак» із Трнави зробив заміну, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині К. Кострна був замінений на М. Компана. Однак незабаром у «Фенербахче» з’явилася чудова нагода подвоїти перевагу. На жаль, Д. Тадич не реалізував пенальті на 48-й хвилині. Проте фортуна була прихильною до «Фенербахче», оскільки через кілька секунд після пропущеного пенальті «Спартак Трнава» ненавмисно забив гол у власні ворота. Нещасний Д. Такач переправив м’яч у власні ворота, забезпечивши «Фенербахче» комфортну перевагу 2:0. На цьому голи для «Фенербахче» не закінчилися.

Е. Дзеко, який впродовж усього матчу був грізною силою, на 60-й і 61-й хвилинах зробив дубль і збільшив перевагу «Фенербахче» до 4:0. Ці голи ще більше зміцнили репутацію Дзеко, як класного фінішера. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і привнести нову динаміку в гру. На 63-й хвилині у складі «Фенербахче» з’явилися І. К. Кахвечі та Б. Осаї-Самуель, які замінили відповідно Дж. Тим часом «Спартак Трнава» на 67-й хвилині ввів у гру П. Азанго і Р. Прохазку, які замінили Я. Паура і М. Бука. Паура і М. Букату. По ходу матчу гравець «Фенербахче» Я. Оостервольде отримав жовту картку на 71-й хвилині. У наступні хвилини відбулися заміни у складах обох команд, причому «Фенербахче» зробив ще дві заміни. На 74-й хвилині Е. Дзеко і Д. Тадич були замінені на У. Найіра та К. Ундера, а «Спартак Трнава» на 74-й хвилині також ввів у гру М. Дюріша замість М. Джурічіна, намагаючись відігратися. Однак «Фенербахче» виявився рішучим в обороні, придушивши всі потенційні загрози з боку «Спартака». У заключній стадії матчу «Фенербахче» зробив останню заміну на 78-й хвилині, випустивши на поле Y. Акчичек замість А. Джику. Акчичек замість А. Джику. П’яту заміну зробив і «Спартак Трнава» — на 80-й хвилині замість М. Уйлакі вийшов К. Офорі. Матч завершився впевненою перемогою «Фенербахче» з рахунком 4:0, продемонструвавши свою перевагу над «Спартаком Трнава». Клінічна гра та надійна оборона «Фенербахче» продемонстрували свою силу в Лізі Європи УЄФА.