Рома — Шериф — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:50 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Шериф (Тирасполь). ... Рома — Шериф — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Шериф (Тирасполь).

Рома - Шериф - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Шериф - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Шериф (Тирасполь) — 3:0 (2:0)
Голи: Лукаку (11), Белотті (32)

Предупредження: A. Талал (24), Е. Бове (77)

Огляд матчу Рома — Шериф:

У матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на легендарному «Стадіо Олімпіко», «Рома» здобула переконливу перемогу над тираспольським «Шерифом». Італійські гіганти демонстрували свою перевагу впродовж усієї гри, у підсумку здобувши заслужену перемогу над суперником із рахунком 3:0. У першій половині матчу «Рома» від самого початку взяла гру під свій контроль. На 11-й хвилині гравець «Роми» Р. Лукаку продемонстрував свою майстерність забивання голів, вивівши свою команду вперед вражаючим ударом. Тираспольський «Шериф» намагався знайти свою точку опори в грі, але насилу пробивав оборону «Роми». Проблеми посилилися, коли на 24-й хвилині А. Талал отримав жовту картку, що ще більше сповільнило їхній темп. AS Roma продовжувала нагнітати тиск, і на 32-й хвилині А. Белотті збільшив перевагу команди, забивши ще один гол. До перерви рахунок залишався 2:0 на користь «Роми». Обидві команди провели заміни, щоб струсити гру і випустити на поле свіжі сили. На 36-й хвилині К. Апостолакіс замінив А. Зохурі у складі тираспольського «Шерифа», сподіваючись надати команді енергії.

У перерві «Рома» також зробила заміну, випустивши Х. Ауара замість С. Ель-Шаараві. Ця заміна була спрямована на те, щоб підтримати свій темп і зміцнити перевагу в другому таймі. Другий тайм тривав у тому ж ключі, «Рома» домінувала в грі. На 61-й хвилині вони зробили ще дві заміни, замінивши Д. Льоренте і Р. Санчеса на Л. Паредеса і Р. Пагано відповідно. Тираспольський «Шериф» спробував реорганізуватися, випустивши на 72-й хвилині Д. Анкії замість Луваннора. Приблизно в цей самий час «Рома» зробила заміну: А. Белотті замінив Н. Белотті замінив Н. Пісіллі. Матч загострився, що призвело до жовтої картки Е. Бове на 77-й хвилині, тоді як «Шериф Тирасполь» випустив К. Бадоло замість Б. Вардара, а «Рома» замінила Н. Залевскі на М. Манніні на 85-й хвилині. В останні хвилини гри «Рома» оформила перемогу. На 90-й хвилині Н. Пісіллі завдав вирішального удару, забивши третій м’яч у ворота своєї команди і підтвердивши перемогу над тираспольським «Шерифом». Підсумковий рахунок 3:0 відображає домінування «Роми» на полі протягом усього матчу. Клінічна гра і надійна оборона забезпечили заслужену перемогу, залишивши своїх уболівальників у захваті та бажанні домогтися нових успіхів у Лізі Європи.