ЛАСК — Тулуза — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:54 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Тулуза (Франція). ... ЛАСК — Тулуза — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Тулуза (Франція).

ЛАСК - Тулуза - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛАСК - Тулуза - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

ЛАСК (Австрія) — Тулуза (Франція) — 1:2 (0:0)
Голи: M. Любичич (61) — Т. Даллінга (54), Г. Суазо (83)

Предупредження: M. Любичич (35), R. Žulj (47), C. Мавісса Елебі (74), A. Donnum (90+3)

Огляд матчу ЛАСК — Тулуза:

У захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Райффайзен Арена» зустрілися «Ласк Лінц» і «Тулуза». Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Тулузи», але обидві команди продемонстрували вражаючий рівень майстерності та рішучості протягом усієї гри. Перший тайм закінчився в глухому куті, оскільки жодна з команд не змогла забити гол. Проте гравці продемонстрували свою конкурентоспроможність і влаштували захоплюючу виставу для вболівальників. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «ЛАСК Лінц» М. Любичич, а на 47-й хвилині його партнер по команді Р. Жуль. Другий тайм розпочався захопливо: на 54-й хвилині Т. Даллінга з «Тулузи» відмінним голом вивів команду з рівноваги. Однак «ЛАСК Лінц» швидко відповів, і М. Любичич на 61-й хвилині зрівняв рахунок. Обидві команди зробили заміни, намагаючись отримати перевагу над суперником. У «Тулузи» на 67-й хвилині вийшли К. Желябер Піна та І. Сіссоко, а у «ЛАСК Лінц» на 71-й хвилині замість Ф. Флекера з’явився Ф. Стойкович. По ходу матчу напруга продовжувала зростати.

На 74-й хвилині гравець «Тулузи» К. Мавісса Елебі отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Намагаючись закріпити свою перевагу, «Тулуза» провела ще дві заміни на 76-й хвилині, випустивши Г. Суазо і К. Кассереса. Однак саме Г. Суазо, зрештою, справив вирішальний вплив на хід матчу, забивши вирішальний гол на 83-й хвилині, відновивши перевагу своєї команди. LASK Linz ще раз спробував зрівняти рахунок, але його спроби не увінчалися успіхом. Час минав, і обидві команди продовжували боротися за контроль над ситуацією. На 90-й хвилині гравець «Тулузи» А. Доннум отримав жовту картку, що додало драматизму на полі. LASK Linz також зробив дві пізні заміни, намагаючись переломити хід матчу: М. Любічич і М. Усор замінили М. Коне та Е. Гавела відповідно. В останні хвилини матчу гравець «Тулузи» К. Мавісса Елебі був замінений на К. Кебена на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «ЛАСК Лінц» не зміг зрівняти рахунок, і «Тулуза» здобула перемогу з рахунком 2:1. Обидві команди заслуговують на похвалу за наполегливу роботу і цілеспрямованість упродовж усього матчу, забезпечивши захопливе і захоплююче видовище для футбольних уболівальників.