Панатінаїкос — Маккабі Х — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:56 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Маккабі Х ... Панатінаїкос — Маккабі Х — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Маккабі Х (Хайфа).

Панатинаикос - Маккаби Х - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаПанатинаикос - Маккаби Х - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Панатінаїкос (Афіни) — Маккабі × (Хайфа) — 1:2 (0:1)
Голи: F. Ioannidis (89) — Девід (20), Т. Чері (74)

Попередження: Хуанкар (10), П’єр Корню (36), Деніел Сандгрен (45+3), Ф. П’єро (46), I. Хаджадж (60), Махмуд Джабер (67)

Огляд матчу Панатінаїкос — Маккабі Х:

У напруженому поєдинку Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Апостолос Ніколаїдіс» «Панатінаїкос» зустрівся з «Маккабі Хайфа». Матч закінчився захопливою перемогою «Маккабі Хайфа» з рахунком 0:1 у перерві та 1:2 в основний час. Гра почалася з високою енергією, і обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. На 10-й хвилині «Панатінаїкос» отримав жовту картку — суддя попередив Хуанкара. На 20-й хвилині Д. Давид забив гол у ворота суперника, і «Маккабі Хайфа» вийшла вперед. Цей гол потряс оборону «Панатінаїкоса», бо вони раптово поступилися. Наче цього було недостатньо, «Маккабі Хайфа» зробив першу заміну на 32-й хвилині, випустивши А. Мохамеда замість М. Джабера. Свіжі ноги надали нового ентузіазму атаці «Маккабі Хайфа», але агресія «Маккабі Хайфа» призвела до жовтої картки П. Корнуда на 36-й хвилині. Суддя тримав гру під контролем, демонструючи безцеремонне ставлення до безрозсудних викликів. Маккабі Хайфа продовжували тиснути, але їхній фізичний підхід призвів до жовтої картки для Д. Сундгрена перед самою перервою. Перший тайм завершився з рахунком 1:0, але обидві команди розуміли, що гра ще далека від завершення.

Другий тайм розпочався з негайної заміни у складі «Маккабі Хайфа»: на 46-й хвилині Д. Сундгрена змінив І. Файнгольда. Однак агресивний стиль «Маккабі Хайфа» призвів до ще однієї жовтої картки, цього разу для Ф. П’єро. Гра ставала дедалі напруженішою, жовті картки були показані гравцям з обох сторін. І. Хаджадж був попереджений на 60-й хвилині, а М. Джабер отримав жовту картку на 67-й хвилині. Обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над матчем. «Панатінаїкос» вирішив діяти і на 69-й хвилині зробив дві заміни поспіль. Т. Вільєна був замінений на А. Гнізда Серіна, а С. Паласіос звільнив місце для Д. Манчіні. Наполеглива оборона «Маккабі Хайфа» була важкопробивною, але на 89-й хвилині «Панатінаїкос» усе-таки домігся успіху. А. Канталап’єдра асистував Ф. Іоаннідісу, який переправив м’яч у сітку, подарувавши «Панатінаїкосу» проблиск надії. Але часу в «Панатінаїкоса» залишалося все менше, і в останній спробі вони отримали жовту картку для Б. Шенкевельда на 90-й хвилині. Попри всі зусилля, матч закінчився поразкою «Панатінаїкоса» з рахунком 1:2. Це була важка перемога «Маккабі Хайфа», який демонстрував свою рішучість і стійкість протягом усього матчу. Цей матч став нагадуванням про непередбачувану і захоплюючу природу футболу і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступних матчів Ліги Європи УЄФА.