Олімпіакос — Бачка Топола — 5:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:54 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Бачка Топола ... Олімпіакос — Бачка Топола — 5:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Бачка Топола (Сербія).

Олимпиакос - Бачка Топола - 5:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаОлимпиакос - Бачка Топола - 5:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Олімпіакос (Пірей) — Бачка То пола (Сербія) — 5:2 (3:0)
Голи: A. Ель Каабі (21), Деніел Поденс (40), Деніел Поденс (42), V. Ilic (46), Y. El-Arabi (68) — I. Djakovac (48), A. Cirkovic (61)

Попередження: N. Kuveljic (30), N. Kuveljic (60)

Огляд матчу Олімпіакос — Бачка Топола:

Олімпіакос Пірей здобув переконливу перемогу над ТСК Бачка Топола в захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні Георгіос Караїскакіс. Рахунок 3:0 на користь «Олімпіакоса» в перерві задав тон усій грі, яка в підсумку завершилася з рахунком 5:2. Матч розпочався з домінування «Олімпіакоса». На 21-й хвилині А. Ель Каабі відкрив рахунок, вивівши «Олімпіакос» уперед вдалим ударом. Цей ранній прорив надав упевненості господарям поля і створив передумови для захопливого поєдинку. ТСК «Бака Топола» намагався знайти свій ритм, і їхні проблеми посилилися, коли Н. Кувеліч отримав жовту картку на 30-й хвилині, що завадило їм узяти гру під контроль. «Олімпіакос» продовжував домінувати, і на 40-й хвилині Д. Поденсе влучив у сітку, збільшивши свою перевагу. Поденсе ще не закінчив, і всього за дві хвилини він завдав ще одного удару, забивши свій другий гол у матчі на 42-й хвилині. Другий тайм розпочався для «Олімпіакоса» з невдачі — В. Іліч забив власний гол, давши TSC Backa Topola рятувальне коло і скоротивши відставання до 3:1 на 46-й хвилині. Однак їхнє пожвавлення було недовгим, оскільки на 48-й хвилині І. Джаковац забив гол, ще більше скоротивши відставання. TSC Backa Topola зробив низку замін, намагаючись змінити хід гри. На 56-й хвилині У. Милованович, М. Радін і Н. Петрович вийшли на заміну, а Б. Сос звільнив місце для Петровича.

Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки напруга наростала, що призвело до жовтої картки Н. Кувелічу на 60-й хвилині. Через кілька хвилин Кувеліч отримав червону картку, залишивши TSC Backa Topola вдесятьох на полі. Проте TSC Backa Topola вдалося забити ще один гол завдяки А. Чирковичу на 61-й хвилині, що підняло їхній бойовий дух, незважаючи на скорочення складу. «Олімпіакос» відреагував негайно, зробивши дві заміни на 64-й хвилині. А. Ель Каабі та Г. Масурас були замінені на Ю. Ель Арабі та П. Біля. Ель Арабі, не гаючи часу, додав ще один гол до рахунку «Олімпіакоса» на 68-й хвилині. Обидві команди продовжили вносити зміни, щоб зберегти темп. На 72-й хвилині П. Станич замінив А. Чирковича у складі TSC Backa Topola, а на 73-й хвилині С. Хеззе та К. Фортуту. Хеззе та К. Фортуніс вийшли замість Ж. Карвальо та С. Александропулоса відповідно у складі TSC Backa Topola. Александропулоса відповідно у складі «Олімпіакоса». Ближче до кінця гри Б. Сос отримав жовту картку на 76-й хвилині, а В. Крстич на 81-й хвилині у складі TSC Backa Topola. Обидві команди прагнули голу в останні хвилини матчу, що призвело до замін у складі «Олімпіакоса» та TSC Backa Topola на 87-й хвилині: М. Камара та О. Річардс замінили М. Камара та Я. Калушича відповідно. У підсумку «Олімпіакос Пірей» вийшов переможцем, здобувши комфортну перемогу над TSC Backa Topola з рахунком 5:2. Цей результат залишає «Олімпіакос» у сильній позиції в Лізі Європи УЄФА, в той час як TSC Backa Topola доведеться перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки для майбутніх матчів.