Зоря — Брейдаблік — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:57 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Брейдаблік (Ісландія). ... Зоря — Брейдаблік — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Брейдаблік (Ісландія).

Заря - Брейдаблик  - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗаря - Брейдаблик - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зоря (Луганськ) — Брейдаблік ( Ісландія) — 4:0 (3:0)
Голи: E. Герреро (2), D. Muminović (11), P. Micin (19), I. Горбач (76)

Попередження: A. Bol (7), Батагов (17), Антюх (52), Чурко (65), Viktor Orn Margeirsson (65), K. Kristinsson (75), D. Muminović (79), Jordan (84)

Огляд матчу Зоря — Брейдаблік:

Луганська «Зоря» перемогла «Брейдаблік» із рахунком 4:0 на «Арені Люблін» у Лізі конференції Європи УЄФА У захопливому поєдинку на «Арені Люблін» луганська «Зоря» показала вражаючу гру проти «Брейдабліка», здобувши чудову перемогу з рахунком 4:0. У матчі, що проходив у рамках Ліги конференції Європи УЄФА, луганська «Зоря» домінувала впродовж усього поєдинку, не даючи суперникові відірватися від своїх невпинних атак. У перерві рахунок був вражаючим — 3:0, причому луганська «Зоря» продемонструвала свою перевагу від самого початку. Уже на другій хвилині матчу нападник Е. Герреро відкрив рахунок у матчі за луганську «Зорю», акуратно переправивши м’яч у сітку. Перший гол задав тон подальшим подіям. Луганська «Зоря» продовжувала нав’язувати свою гру, і вже на сьомій хвилині А. Бол отримав жовту картку. Однак невдовзі луганська «Зоря» збільшила свою перевагу. На 11-й хвилині нещасний Д. Мумінович із «Брейдабліка» забив власний гол, ще більше збільшивши перевагу луганської «Зорі». По ходу першого тайму напруга наростала: на 17-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» А. Батагов. Однак луганська «Зоря» швидко відреагувала: на 19-й хвилині П. Міцин вразив ворота суперника, і рахунок у перерві став вражаючим — 3:0 на користь луганської «Зорі». Після перерви «Брейдаблік» спробував відігратися, зробивши заміну: на 46-й хвилині А. Р. Йоман замінив К. Крістінссона. Однак луганська «Зоря» продовжувала домінувати, і Д. Антюх отримав жовту картку на 52-й хвилині. Обидві команди посилили фізичну складову матчу, і жовті картки отримали одразу кілька гравців.

На 65-й хвилині жовті картки отримали гравці луганської «Зорі» В. Чурко та «Брейдабліка» В. О. Маргейрссон. Гра продовжилася із замінами з обох сторін: на 71-й хвилині луганська «Зоря» вирішила замінити К. Азіангбе на Д. Мишньова, а на 72-й хвилині П. Міцин замінив Д. Нагнойного. На 75-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Брейдабліка» К. Крістінссон, що ще більше ускладнило їхні шанси на матч-відповідь. Однак луганська «Зоря» знову продемонструвала свою перевагу, і на 76-й хвилині І. Горбач забив гол, збільшивши перевагу до неприступних 4:0. Жовті картки продовжували лунати, і на 79-й хвилині одну з них отримав гравець «Брейдабліка» Д. Мумінович. На 82-й хвилині луганська «Зоря» провела ще одну заміну, випустивши Д. Антюха замість В. Бугая і А. Бола замість Д. Алефіренка. У відповідь «Брейдаблік» зробив дві заміни: А. Х. Сігурдарсон замінив А. С. Адальстейнссона, а В. К. Ейнарссон вийшов замість А. Хлинссона. Матч сягнув кульмінації, коли вкотре спалахнула напруга, внаслідок чого на 83-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» Джордан. На 87-й хвилині «Брейдаблік» зробив останні заміни: К. Стейндорссон вийшов замість Е. А. Велера, а А. Л. Людвікссон — замість О. Сігурйонссона. Луганська «Зоря» також зробила останню заміну: О. Сапутін замінив О. Жилкіна на 90-й хвилині. Арбітр дав фінальний свисток, підтвердивши переконливу перемогу луганської «Зорі» над «Брейдабліком» із рахунком 4:0. Домінуюча гра луганської «Зорі» продемонструвала її силу і майстерність, змусивши вболівальників з нетерпінням чекати майбутніх матчів у рамках Ліги Європи УЄФА. Своїм бездоганним виступом в атаці і надійною обороною луганська «Зоря» довела, що з нею необхідно рахуватися в цьому турнірі.