Вікторія — Астана — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:58 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) та Астана (Казахстан). ... Вікторія — Астана — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) та Астана (Казахстан).

Виктория - Астана - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВиктория - Астана - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вікторія (Чехія) — Астана (Казахстан) — 3:0 (0:0)
Голи: А. Влканова (58), Москера (67), Москера (82)

Попередження: Томашевич (14), A. Бейсебеков (23), P. Sulc (30)

Огляд матчу Вікторія — Астана:

У напруженому поєдинку на стадіоні «Доосан Арена» чеський клуб «Пльзень» здобув переконливу перемогу над «Астаною» з рахунком 3:0. Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Пльзень» продемонстрував свою майстерність у другій половині гри, тричі вразивши ворота суперника. Гру можна охарактеризувати як битву за домінування в півзахисті, оскільки обидві команди від самого початку демонстрували фізичний і змагальний стиль гри. Жовті картки були показані вже на самому початку гри: З. Томашевич і А. Бейсебеков з ФК «Астана» отримали попередження на 14-й і 23-й хвилинах відповідно. Плзеньський футболіст П. Сульц також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 30-й хвилині. У перерві рахунок залишився безгольовим, але в другому таймі «Плзень» вийшов на поле з новими силами та рішучістю. Рішення менеджерів одразу ж дали результат: на 46-й хвилині Пльзень зробив дві заміни — Л. Кальвач замінив І. Траоре, а Х. Москера — П. Сульца. Перелом у грі Пльзеня настав на 58-й хвилині, коли А. Влканова ударом з розвороту принесла команді таку необхідну перевагу. Гол надав впевненості гравцям Пльзеня, і їхня атакувальна загроза продовжила турбувати оборону «Астани».

Відбулися нові заміни: на 60-й хвилині «Астана» замінила Є. Астанова на Т. Досмагамбетова, а на 65-й хвилині Пльзень замінив М. Видру на Я. Климента. Климента. Другий гол «Пльзень» забив лише через дві хвилини, коли Х. Москера продемонстрував свої клінічні навички, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. «Астана» не змогла створити значущих можливостей у відповідь, і «Пльзень» поставив результат під сумнів на 82-й хвилині, коли Москера завдав ще одного удару, завершивши свій дубль і поставивши гру поза досяжністю «Астани». Наприкінці матчу обидві команди зробили заміни. У «Пльзеня» замість Р. Рєзніка вийшов С. Двех, а замість П. Хасека — А. Влканова, а в «Астани». Влканова, а в «Астани» — І. Куат замість С. Басманова і М. Томасов замість А. Аймбетова. В останні хвилини матчу «Астана» зробила останню зміну, випустивши Д. Дарбое замість Н. Жаксиликова. Після фінального свистка «Пльзень» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:0 над «Астаною». Ключовими факторами, що забезпечили результат, стали домінування в другому таймі та клінічна гра перед воротами. Гравці та вболівальники «Пльзеня» могли святкувати заслужену перемогу, а «Астана» повернулася додому розчарованою, бажаючи перегрупуватися і відігратися в наступному європейському матчі.