Динамо — Балкані — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 00:00 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Балкані (Косово). ... Динамо — Балкані — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Балкані (Косово).

Динамо - Балкани - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаДинамо - Балкани - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Динамо (Загреб) — Балкані (Косово) — 3:0 (0:0)
Голи: Періч (69), Петкович (72), Петкович (77)

Попередження: Петкович (15), I. Daja (31), Лоренк Траші (35), Г. Халілі (39), T. Kaneko (66), L. Dellova (75)

Огляд матчу Динамо — Балкані:

Загребське «Динамо» здобуло переконливу перемогу над «Балкані» з рахунком 3:0 у матчі Ліги конференції Європи УЄФА, який відбувся на стадіоні «Максимір». Матч розпочався з безгольового першого тайму, але невпинний тиск загребського «Динамо» приніс свої плоди в другому таймі, призвівши до переконливої перемоги. На 15-й хвилині матчу гравець загребського «Динамо» Б. Петкович отримав жовту картку, показавши інтенсивність матчу з самого початку. Обидві команди, здавалося, були сповнені рішучості нав’язати свій стиль гри, що призвело до високої конкуренції. І. Даджа з «Баллкані» був попереджений жовтою карткою на 31-й хвилині, що ще більше посилило напругу на полі. Незабаром після цього «Балкані» зробив першу заміну: Н. Гріпші вийшов замість М. Ісмайлгеці. Під час першого тайму кількість жовтих карток у «Балкані» збільшилася: Л. Траші і Г. Халілі отримали попередження на 35-й і 39-й хвилинах відповідно. У відповідь загребське «Динамо» зробило заміну, випустивши на 42-й хвилині Б. Сутало замість С. Мохаррамі. Після безгольового першого тайму обидві команди провели тактичні зміни в надії вийти з глухого кута.

На 46-й хвилині загребське «Динамо» ввело в гру М. Батурину замість М. Булата, створивши нові варіанти атаки. Перелом настав на 69-й хвилині, коли Д. Періч, гравець загребського «Динамо», знайшов крапку в сітці воріт, викликавши захват у глядачів. За цим голом пішов ще один, забитий Б. Петковичем на 72-й хвилині. У розпал домінування загребського «Динамо» гравець «Балкані» Л. Деллова отримав жовту картку на 75-й хвилині, додавши до зростаючого розчарування своєї команди. Матч набув драматичного обороту на 77-й хвилині, коли у ворота загребського «Динамо» було призначено пенальті. Б. Петкович вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, збільшивши перевагу своєї команди й оформивши перемогу. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни. Загребське «Динамо» ввело в гру Г. Рукавину замість Т. Канеко на 78-й хвилині, а «Балкані» ввів у гру В. Хаміді і Г. Халілі замість А. Маная і Б. Карріча відповідно на 82-й хвилині. Карріча відповідно на 82-й хвилині. Загалом це була домінантна гра загребського «Динамо», яке здобуло перемогу над «Балкані» з рахунком 3:0 у рамках Ліги Європи Конференції УЄФА. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість цих команд, а також заряджену атмосферу стадіону «Максимір».