Бетіс — Рейнджерс — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 00:06 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Рейнджерс (Глазго). ... Бетіс — Рейнджерс — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Рейнджерс (Глазго).

Бетис - Рейнджерс - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБетис - Рейнджерс - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бетіс (Севілья) — Рейнджерс (Глазго) — 2:3 (2:2)
Голи: Juan Miranda (14), A. Перес (37) — А. Сіма (10), Дессерс (20), K. Roofe (78)

Попередження: Іско (58), Лундстрам (64), Дж. Таверньє (82), Рока (88), K. Roofe (90)

Огляд матчу Бетіс — Рейнджерс:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на легендарному стадіоні «Естадіо Беніто Вільямарін» «Реал Бетіс» воював із «Рейнджерс», продемонструвавши майстерність і рішучість. Обидві команди жадали перемоги, тому вболівальники були готові до захопливого поєдинку, який мав пройти на межі можливого. З моменту свистка судді стало зрозуміло, що матч буде дуже напруженим. «Реал Бетіс» взяв гору на 10-й хвилині: А. Сіма забив приголомшливий гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Натовп господарів вибухнув радісними криками, повністю підтримуючи свою улюблену команду. Однак радість була недовгою, бо «Реал Бетіс» дав рішучу відсіч. Уже на 14-й хвилині Х. Міранда зрівняв рахунок і змусив уболівальників «Рейнджерс» замовкнути. Матч тривав у невблаганному темпі, обидві команди створювали моменти і йшли вперед у пошуках чергового голу. На 20-й хвилині «Рейнджерс» вдалося знову повести в рахунку, коли С. Дессерс майстерно переправив м’яч у сітку. Уболівальники «Рейнджерс» вибухнули радісними криками, закликаючи свою команду закріпити здобуту з такими труднощами перевагу. Якраз у той момент, коли здавалося, що «Рейнджерс» взяв гору, «Реал Бетіс» зробив хід у відповідь. На 37-й хвилині А. Перес підхопив ідеально вивірену передачу і головою забив гол, знову зрівнявши рахунок. Атмосфера на стадіоні загострилася до межі: вболівальники обох команд відчували, що попереду на них чекає напружена боротьба.

На початку другого тайму «Рейнджерс» зробив стратегічну заміну: замість Д. Стерлінга вийшов Х. Сіфуентес. Ця заміна додала свіжих сил команді «Рейнджерс», яка прагнула зберегти свою перевагу. На 58-й хвилині «Реал Бетіс» отримав жовту картку, а Іско був покараний суддею. Інтенсивність гри продовжувала зростати, обидві команди невпинно йшли вперед. На 65-й хвилині «Рейнджерс» зробив дві швидкі заміни: К. Дессерс поступився місцем К. Руфу, а Р. Маккосланд — Р. Матондо. Матондо. На 69-й хвилині «Реал Бетіс» думав, що повів у рахунку завдяки голу А. Переса, але гол було скасовано через порушення правил під час гри рукою. Залишалися лічені хвилини, і в повітрі витала напруга. Рейнджерс" скористався можливістю на 78-й хвилині, коли К. Руф знайшов м’яч у сітці, знову подарувавши своїй команді вирішальну перевагу. Вболівальники гостей вибухнули бурхливими оплесками, передчуваючи перемогу. «Реал Бетіс» спробував відповісти замінами, ввівши Б. Іглесіаса замість Вілліана Хосе і А. Діао замість А. Еззальцулі на 70-й хвилині. Однак їхні зусилля були припинені непоступливою обороною «Рейнджерс» і добре організованим півзахистом. Ближче до кінця матчу обидві команди продовжували боротися за кожен сантиметр на полі. У результаті жовті картки отримали Дж. Таверньє на 82-й хвилині, М. Рока на 88-й хвилині та К. Руф на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Рейнджерс» вийшов переможцем із запеклого поєдинку. Рахунок 2:3 на користь гостей, і «Реал Бетіс» відчув гіркий присмак поразки. Матч став захопливим видовищем для шанувальників футболу, продемонструвавши пристрасть і майстерність, які визначають Лігу Європи УЄФА.