Осасуна — Райо Вальєкано — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 23:55 15 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Райо Вальєкано — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

15 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Осасуна - Райо Вальекано - 1:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Райо Вальекано - 1:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Осасуна (Памплона) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Рауль (90+5)

Попередження: Альфонсо Еспіно (40), Перес (55), Ісмаїла Сісс (55), J. М. Арнаїс (74), Рауль (90+6)

Огляд матчу Осасуна — Райо Вальєкано:

У напруженому матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Райо Вальєкано» господарі поля здобули перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Естадіо Ель Садар». У перерві рахунок був 0:0, обидві команди впевнено оборонялися. Однак саме «Осасуні» вдалося вирвати перемогу на останніх хвилинах гри. Від самого початку обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність, що зробило матч цікавим для глядачів. Тим не менш, це був матч, у якому суддя показав багато жовтих карток. На 40-й хвилині попередження отримав гравець «Райо Вальєкано» А. Еспіно, а невдовзі після цього його товариші по команді К. Перес і П. Сісса також були занесені до суддівської книги на 55-й хвилині. Попри напружену боротьбу на полі, «Райо Вальєкано» вирішив зробити тактичну заміну на 63-й хвилині, випустивши Р. Нтеку замість К. Переса.

Це було зроблено для того, щоб посилити атакувальні можливості та створити більше моментів. З іншого боку, «Осасуна» провела першу заміну на 69-й хвилині, випустивши замість М. Гомеса Х. М. Арнаїса. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди боролися за кожен м’яч. На 73-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив ще дві заміни, замінивши А. Гарсію на Бебе, а П. Сісса на У. Лопеса. Осасуна відповіла другою і третьою замінами, випустивши Р. Гарсію замість Х. Монкайо. Гарсію замість Х. Монкайоли і С. Камелло замість Р. де Томаса. Заміни надали свіжих сил і нових ідей командам, але глухий кут залишався непорушним. Час минав, напруга на стадіоні наростала. На 84-й хвилині «Осасуна» провела три швидкі заміни, випустивши на поле К. Авілу, Р. Пенью та А. Ороса замість Н. Відаля, П. Ібаньєса та Рауля. З іншого боку, «Райо Вальєкано» на 88-й хвилині ввів у гру І. Паласона та Х. де Фрутоса замість Р. де Томаса та С. Камело. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Осасуна» нарешті знайшла переломний момент. На 90-й хвилині Рауль забив вирішальний гол і вивів свою команду вперед. Цей пізній гол привів уболівальників господарів у шаленство, вони святкували перемогу, яка була в їхніх руках. Однак, отримавши жовту картку, голкіпер трохи затьмарив святкування. Із фінальним свистком «Осасуна» вийшла переможцем із рахунком 1:0 у запеклому матчі з «Райо Вальєкано». Ця перемога багато важила для господарів та їхніх уболівальників, адже вони продемонстрували свою стійкість і рішучість упродовж усієї гри. Попри те, що «Райо Вальєкано» доклав чимало зусиль, їм не вдалося забити гол, і в підсумку всі три очки дісталися «Осасуні».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Осасуна, Райо Вальєкано — Валенсія.