Сельта — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 16:57 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Гранада (Іспанія).

Сельта - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Сельта (Віго) — Гранада (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Йорген Странд Ларсен (20)

Попередження: Йорген Странд Ларсен (22), K. Vazquez (29), Гуайта (66), C. Dotor (71), M. Ristic (75), C. Домінгес (84)

Огляд матчу Сельта — Гранада:

У напруженому матчі Ла Ліги між «Сельтою Віго» і «Гранадою» перші здобули перемогу з рахунком 1:0. У матчі, що проходив на стадіоні «Абанка-Балаідос», обидві команди виклалися на повну в пошуках трьох очок. Перший тайм почався енергійно, «Сельта Віго» з перших хвилин взяла гру під свій контроль. На 20-й хвилині «Сельта Віго» досягла успіху завдяки голу Я. С. Ларсена, вивівши свою команду вперед. Клінічний удар Ларсена привів уболівальників господарів у захват, забезпечивши «Сельті Віго» перевагу. Однак матч не обійшовся без фолів і жовтих карток. Ларсен, гравець «Сельти Віго», був вилучений з поля на 22-й хвилині після грубої помилки. Згодом це дорого йому обійдеться, оскільки він був замінений на 72-й хвилині. Сельта Віго продовжувала домінувати в півзахисті, але Гранада намагалася повернутися в гру. На 29-й хвилині гравець «Сельти» К. Васкес також отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На початку другого тайму «Сельта Віго» провела першу заміну, випустивши О. Мінгесу замість К. Васкеса на 62-й хвилині. Однак матч ставав дедалі спекотнішим, обидві команди отримували дедалі більше жовтих карток. На 66-й хвилині був вилучений гравець «Сельти Віго» В. Гуаїта, а на 70-й хвилині — К. Дотор.

На 71-й хвилині «Гранада», поступаючись у рахунку, зробила першу заміну: Г. Вільяр вийшов замість О. Вільяр вийшов замість О. Мелендо. Сельта Віго відповіла двома швидкими замінами, випустивши на 72-й хвилині Л. де ла Торре і А. Дувікаса замість Ж. С. Ларсена і Ж. Бамби відповідно. Напруга продовжувала наростати, і на 75-й хвилині жовту картку отримав гравець Сельта Віго М. Рістіч. Однак головний удар для «Сельти Віго» стався на 80-й хвилині, коли І. Аспас отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох до кінця матчу. Гранада спробувала скористатися чисельною перевагою «Сельти Віго» і провела три заміни на 82-й хвилині, випустивши К. Неве, Р. Санчеса і Л. Бойє. Однак їхні зусилля були припинені рішучою обороною «Сельта Віго». Усвідомивши своє хитке становище, «Сельта Віго» зробила четверту й останню заміну на 90-й хвилині, замінивши К. Дотора на Ф. Бельтрана. Гранада CF також зробила пізню заміну: А. Пуертас вийшов замість С. Руїса. На 90-й хвилині Г. Гумбау та Ф. Дідьоу отримали жовті картки, що ще більше відобразило напружений характер матчу. Незважаючи на всі зусилля, «Гранада» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Сельти Віго» з рахунком 1:0. Ця важка перемога послужить для «Сельти Віго» хорошим стимулом для продовження виступу в Ла Лізі. Гранада", навпаки, буде розчарована своїм виступом, але постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Сельта, Гранада — Севілья.