Бохум — Уніон — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 18:27 16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Уніон — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Бохум - Унион - 3:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Унион - 3:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Бохум (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 3:0 (1:0)
Голи: Асано (45+5), Гонсалу Пасієнсіа (54), К. Штегер (78)

Попередження: P. Osterhage (20), Хедіра (42), J. Руссільон (85)

Огляд матчу Бохум — Уніон:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги «ВфЛ Бохум» зустрівся з берлінським «Уніоном» на стадіоні «Фоновія Рурштадіон». Матч виправдав очікування: обидві команди продемонстрували на полі свій талант і цілеспрямованість. Рахунок 1:0 на користь «Бохума» в перерві лише натякнув на те, що в другому таймі буде цікаво. На початку матчу обидві команди продемонстрували своє прагнення домінувати у грі. На 20-й хвилині гравець «Бохума» П. Остерхаге отримав жовту картку, задавши тон фізичному протистоянню. Р. Хедіра з берлінського «Уніона» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 42-й хвилині. Незадовго до свистка на перерву «ВфЛ Бохум» скористався можливістю повести в рахунку. Т. Асано забив гол на 45-й хвилині, чим привів у сказ домашній натовп. З рахунком 1:0 у перерві «Бохум» володів перевагою, але гра була далека від завершення. Другий тайм розпочався з того, що «Бохум» вирішив збільшити свою перевагу. На 54-й хвилині Г. Пасьєнсія поповнив свій бомбардирський рахунок, і «Уніон Берлін» був змушений шукати шляхи до повернення в гру. На 60-й хвилині «Уніон Берлін» зробив три заміни поспіль, щоб привнести свіжі сили в гру. Й. Хаберер, С. Беккер і Р. Хедіра були замінені на А. Краля, А. Лайдуні та А. Шафера відповідно.

Не відстаючи, «ВфЛ Бохум» також зробив заміни, щоб підтримати свій темп. Т. Оерманн і К. Антві-Аджей вийшли замість Н. Луслі та М. Беро на 64-й і 72-й хвилинах відповідно. На 72-й хвилині Г. Пасьєнсія замінив М. Брошинські, і «ВфЛ Бохум» вирішив збільшити свою перевагу. Берлінський «Уніон» намагався відігратися, ввівши в гру К. Воланда і Б. Ааронсона на 74-й хвилині та Б. Голлербаха і М. Кауфмана на 75-й хвилині. Однак «ВфЛ Бохум» завдав ще одного удару, цього разу з пенальті. К. Штогер не помилився з дванадцяти ярдів на 78-й хвилині, фактично закріпивши перемогу своєї команди. У міру того як напруга наростала, відбулися нові вилучення. Н. Б’єліца і Ж. Руссільон з «Уніон Берліна» отримали жовті картки на 79-й і 85-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри, на 90-й хвилині, жовту картку отримав гравець «ВфЛ Бохум» К. Штогер, який завершив дисциплінарні дії цього дня. З підсумковим рахунком 3:0 на користь «ВфЛ Бохум» команда відсвяткувала заслужену перемогу. Уболівальники «Фоновії Рурштадіон» із захопленням вітали вражаючу гру своєї команди. Цей результат, безсумнівно, зміцнить становище «Бохума» в чемпіонаті та його моральний дух, у той час як «Уніон Берлін» прагнутиме перегрупуватися та сильніше відштовхнутися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Бохум, Уніон — Кельн.