Аугсбург — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 18:28 16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Аугсбург - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:1 (1:1)
Голи: Демірович (23) — Мален (35)

Предупредження: Джеффрі Гувелеу (80), С. Халлер (90+1), Роберт Гамні (90+4)

Огляд матчу Аугсбург — Боруссія Д:

Аугсбург" і дортмундська «Боруссія» показали захопливий футбол у поєдинку Бундесліги на стадіоні WWK Arena. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, що призвело до запеклої та рівної боротьби, яка завершилася внічию 1:1. Початок гри був дуже напруженим, і тільки на 23-й хвилині було забито перший гол. Гравець «Аугсбурга» Е. Демірович, обігравши воротаря дортмундців, вивів свою команду вперед. Однак радість «Аугсбурга» була недовгою — дортмундська «Боруссія» швидко відповіла. На 35-й хвилині Д. Мален забив вирішальний м’яч, який врятував команду і відновив паритет на табло. Другий тайм розпочався зі спроб обох сторін вийти з глухого кута. На 58-й хвилині дортмундська «Боруссія» провела першу заміну, випустивши на поле М. Реуса замість Г. Рейни. Незабаром «Аугсбург» послідував цьому прикладу, випустивши А. Енгельса замість Р. Гумні на 69-й хвилині. У міру того як час минав, обидві команди продовжували прагнути до переможного голу. На 71-й хвилині Дортмунд ввів у гру Й. Байно-Гіттенса, намагаючись надати атаці нового імпульсу.

Аугсбург відповів другою заміною, замінивши голкіпера Деміровича на Р. Варгаса на 77-й хвилині. Варгаса на 77-й хвилині. Незабаром Аугсбург зробив ще дві заміни. П. Тіц вийшов замість Д. Бельо на 77-й хвилині, додавши атаці «Ауґсбурґа» нового виміру. Однак момент розчарування призвів до жовтої картки для Й. Гувелеува на 80-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, Дортмунд спробував знайти переможний гол, зробивши останні заміни. Е. Кан замінив С. Халлера на 89-й хвилині, бажаючи привнести в гру досвід і майстерність. На 90-й хвилині «Аугсбург» здійснив ще дві заміни: К. Мбабу і Е. Рекшбекай замінили П. Пфайффера і Т. Брайтхаупта відповідно. Напружена боротьба завершилася заслуженим очком для обох сторін. Наприкінці матчу сталася драма: на 90-й хвилині жовту картку отримав Халлер, а незабаром після цього попередження отримав гравець «Аугсбурга» Р. Гумні. Попри те, що рахунок на табло залишився рівним — 1:1, вболівальники стали свідками захопливого поєдинку між «Аугсбургом» і дортмундською «Боруссією». Гравці продемонстрували свій талант, а матч показав, чому футбол Бундесліги славиться своєю змагальністю та азартом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Аугсбург, Боруссія Д — Майнц.