Ман.Сіті — Кр-л Пелас — 2:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 19:01 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Кр-л Пелас — 2:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Ман.Сити - Кр-л Пэлас - 2:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Кр-л Пэлас - 2:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 2:2 (1:0)
Голи: Гріліш (24), Р. Льюїс (54) — Дж. Матета (76), Майкл Оліз (90+5)

Попередження: Йоахім Андерсен (40), Ederson (42)

Огляд матчу Ман.Сіті — Кр-л Пелас:

«Манчестер Сіті» і «Кристал Пелас» зійшлися в захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Етіхад». Гра завершилася напруженою нічиєю, обидві команди виклалися на повну в насиченій подіями зустрічі. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Манчестер Сіті», але «Кристал Пелас» вдалося врятувати очко, внаслідок чого рахунок став 2:2. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди прагнули домінувати в грі. Однак уже на 24-й хвилині «Манчестер Сіті» взяв гору. Талановитий Джек Гріліш продемонстрував свою безжалісність перед воротами, пробивши повз воротаря «Кристал Пелас». Гра тривала з високою інтенсивністю, і «Кристал Пелас» прагнув зрівняти рахунок. На 34-й хвилині команда зробила заміну: Дж. Ворд вийшов замість Д. Озоха. Ця зміна мала привнести свіжу енергію в гру «Кристал Пелас» і змінити їхню долю. По ходу матчу спалахували вибухи, обидві команди запекло билися за кожен сантиметр поля. На 40-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Й. Андерсен отримав жовту картку за необережний виклик, а на 42-й хвилині Едерсон із «Манчестер Сіті» влучив у суддівську книгу. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» намагався закріпити свою перевагу, а «Кристал Пелас» — знайти переломний момент. На 54-й хвилині «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу завдяки удару Р. Льюїса. Льюїса, який вдало переправив м’яч у сітку.

Здавалося, що господарі поля, маючи перевагу у два м’ячі, впевнено тримають гру у своїх руках. Однак у «Кристал Пелас» були інші ідеї, і вони організували вражаючий поєдинок у відповідь. На 76-й хвилині Дж. Матета забив вирішальний гол, вдихнувши життя в поєдинок, і скоротив відставання до одного м’яча. Вболівальники «Кристал Пелас» вибухнули від радості, передчуваючи можливе повернення. «Кристал Пелас» продовжував іти вперед, прагнучи зрівняти рахунок. На 81-й хвилині команда зробила дві заміни, випустивши Й. Рідевальда і Н. Ахамаду в спробі посилити атаку. Зміни привнесли свіжий струмінь у гру команди, створивши відчуття терміновості в пошуках пізнього голу. Їхні зусилля окупилися в останні хвилини матчу. На 90-й хвилині у ворота «Кристал Пелас» було призначено пенальті, і М. Олісе вийшов на заміну. Продемонструвавши сталеві нерви, Олізе майстерно реалізував пенальті, чим привів у жах уболівальників «Манчестер Сіті». За рахунку 2:2 обидві команди в останні хвилини напружено билися в пошуках переможця. Намагаючись узяти себе в руки, «Манчестер Сіті» зробив пізню заміну на 90-й хвилині, замінивши Р. Льюїса на Дж. Стоунза. Однак жодна зі сторін не змогла знайти вирішальний гол, і матч завершився захоплюючою нічиєю. Поєдинок між «Манчестер Сіті» та «Кристал Пелас» став яскравим прикладом азарту та драматизму, які незмінно дарує Прем’єр-ліга. Обидві команди продемонстрували на полі величезну майстерність, рішучість і пристрасть, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Брентфорд, Кр-л Пелас — Брайтон.