Атлетик — Атлетіко — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 19:12 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Атлетіко — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Атлетіко (Мадрид).

Атлетик - Атлетико - 2:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Атлетико - 2:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Атлетик (Більбао) — Атлетіко (Мадрид) — 2:0 (0:0)
Голи: Горка Гурузета (51), Nico Williams (64)

Предупредження: Р. де Поль (49)

Огляд матчу Атлетік — Атлетіко:

Клуб «Атлетіко» здобув перемогу в напруженому футбольному поєдинку проти мадридського «Атлетіко» в Ла Лізі. Матч проходив на культовому стадіоні «Сан-Мамес Баррія», і обидві команди билися на полі. За рахунку 0:0 у перерві гра, безумовно, виявилася захопливою. У першому таймі можливості були в обох команд, і на 36-й хвилині «Атлетіко» було призначено пенальті. Однак О. Сансет з «Атлетіко» пробив пенальті, на розчарування вболівальників господарів. На початку другого тайму «Атлетіко Мадрид» зробив дві важливі заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. К. Союнку замінив Х. М. Гіменеса, а Н. Моліна вийшов замість Р. де Поля. Проте вже на 51-й хвилині «Атлетіко» завдав першого удару в площину воріт — Г. Гурузета влучив у сітку. По ходу матчу «Атлетіко Мадрид» зробив ще дві заміни: на 59-й хвилині А. Грізманна і С. Нігеса замінили А. Корреа і М. Депай.

Однак «Атлетіко» продовжував домінувати у грі та збільшив свою перевагу на 64-й хвилині завдяки голу Н. Вільямса. «Атлетіко» спробував повернутися у гру, зробивши останню заміну на 67-й хвилині, коли А. Мората змінив К. Аспілікуету. Однак пробити оборону «Атлетіко» не вдалося, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. Наприкінці зустрічі «Атлетіко» також здійснив кілька замін, щоб зберегти свою перевагу і випустити на поле свіжі сили. На 77-й хвилині Б. Прадос Діас був замінений на М. Весгу, а на 85-й хвилині О. Сансет поступився місцем У. Гомесу. На тій же хвилині І. Вільямс був замінений на М. Гаурегізара. І нарешті, на 90-й хвилині Н. Вільямс був замінений на А. Беренгера. Матч став значним тріумфом для «Атлетіко», адже вони заробили три цінні очки в поєдинку з грізним суперником. Загалом, цей захопливий поєдинок між «Атлетіко» та «Атлетіко Мадрид» продемонстрував усю гостроту та конкурентоспроможність футбольної Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували свої навички та стратегії, але саме «Атлетіко» здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Лас-Пальмас, Атлетіко — Гетафе.