Наполі — Кальярі — 2:1. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 21:28 16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Кальярі — 2:1. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Кальярі (Італія).

Наполи - Кальяри - 2:1. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Кальяри - 2:1. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Наполі (Неаполь) — Кальярі (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: Осімхен (69), К. Кварацхелія (75) — L. Pavoletti (72)

Попередження: L. Pavoletti (45+2), Амір Рахмані (45+4), Осімхен (45), E. Гольданіга (45+2), Томмазо Аугелло (63), Маріо Руї (85), Маттео Політано (88), А. Замбо Ангісса (90+1)

Огляд матчу Наполі — Кальярі:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на легендарному стадіоні Дієго Армандо Марадони, «Наполі» здобув тріумфальну перемогу над «Кальярі» з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували гідну майстерність і рішучість протягом усього матчу, але в підсумку перемогу здобув «Наполі», який зумів реалізувати свої шанси. У першому таймі обидві команди доклали чимало зусиль, щоб вийти з глухого кута, але в перерві рахунок так і залишився безрезультатним — 0:0. Однак у цей період сталося кілька примітних подій. На 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» Е. Гольданіга, а потім ще одну — Л. Паволетті. Гравці «Наполі» А. Ррахмані та В. Осімхен також отримали жовті картки, що говорить про інтенсивність матчу. З початком другого тайму обидві команди здійснили тактичні зміни. На початку тайму «Кальярі» випустив на поле Я. Янкто та А. Петанью, які замінили А. Дейолу та А. Оберта відповідно. На 59-й хвилині «Наполі» відповів замінами Натана та М. Руї, які замінили Ж. Кахусте та Г. Распаспа. Кахусте та Г. Распадорі. Через кілька хвилин гравець «Кальярі» Т. Ауджелло приєднався до своїх партнерів по команді, отримавши жовту картку на 63-й хвилині. Напруга матчу продовжувала зростати, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. На 67-й хвилині «Кальярі» зробив третю заміну, замінивши Н. Нандеса на Г. Зап. Нандеса на Г. Заппу. Незабаром після цього, на 68-й хвилині, замість З. Лувумбо вийшов Г. Орістаніо. Заміни мали привнести свіжі сили в гру «Кальярі» і переломити хід поєдинку на свою користь.

Однак на 69-й хвилині «Наполі» вдалося вийти з глухого кута. В. Осімхен продемонстрував свої клінічні навички та привів домашній натовп у захват вдалим голом. Гол приніс відчуття полегшення «Наполі», який невпинно атакував у пошуках перелому. Проте, «Кальярі» не здався і швидко відповів своїм голом на 72-й хвилині. Л. Паволетті знайшов м’яч у сітці, зрівнявши рахунок 1:1. На 75-й хвилині гравець «Наполі» К. Кварацхелія забив переможний гол у матчі. Грузинський футболіст продемонстрував своє самовладання в завершальній стадії, подарувавши «Наполі» таку необхідну перевагу. Під кінець матчу обидві команди провели чергові заміни. Кальярі замінив Е. Гольданігу на Г. Лападулу на 79-й хвилині, а Наполі ввів у гру Г. Гаетано замість В. Осімхена на 82-й хвилині. В останні хвилини матчу напруга наростала, внаслідок чого жовті картки отримали гравці «Наполі» М. Руй і М. Політано на 85-й і 88-й хвилинах відповідно. На останніх хвилинах «Наполі» посилив склад, випустивши А. Дзанолі та Й. Ліндстрема, які замінили М. Політано та К. Кварацхелію. Перед фінальним свистком на 90-й хвилині жовту картку отримав і Ф. Ангісса з «Наполі». Матч завершився заслуженою перемогою «Наполі» з рахунком 2:1. Перемога продемонструвала їхню стійкість і вміння втілювати свої можливості в голи. Обидві команди продемонстрували свій величезний потенціал, що зробило матч Серії А на «Стадіо Дієго Армандо Марадона» захопливим. Цей результат, безумовно, послужить стимулом для «Наполі», в той час як «Кальярі» буде прагнути відігратися і поліпшити свої результати в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Наполі, Верона — Кальярі.