Севілья — Хетафе — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 21:30 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Хетафе — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Севилья - Хетафе - 0:3. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Хетафе - 0:3. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Севілья (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 0:3 (0:2)
Голи: Майораль (5), Мата (37), M. Greenwood (80)

Попередження: Дмитрович (4), Луїс Мілла (12), Г. Альварес (24), Гудель (77), Ракітіч (86)

Огляд матчу Севілья — Гетафе:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан» «Гетафе» здобув переконливу перемогу над «Севільєю» з рахунком 3:0. Матч, за яким спостерігали захоплені вболівальники, продемонстрував вражаючу та домінуючу гру гостьової команди. Перша половина гри розпочалася з того, що обидві команди продемонстрували свій намір домогтися переваги. Проте вже на 5-й хвилині «Гетафе» взяв гору, коли Б. Майораль майстерно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Захист «Севільї», здавалося, був приголомшений цією ранньою невдачею і ледве стримував атакувальний порив «Гетафе». По ходу гри «Гетафе» продовжував домінувати, а його півзахисники вражали своїми технічними здібностями. На 12-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» Л. Мілья, а на 24-й хвилині — Г. Альварес. Розчарування в таборі «Севільї» було очевидним, але їм не вдалося створити жодного значущого шансу, щоб зрівняти рахунок. Невпинний тиск «Гетафе» приніс свої плоди на 37-й хвилині, коли Х. Мата вразив ворота суперника, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. Цей гол зруйнував надії «Севільї» на повернення в гру, і на перерву команда пішла зі значним відставанням. У другому таймі «Севілья» здійснила кілька змін, намагаючись врятувати матч.

К. Салас вийшов на заміну А. Янузаю на 46-й хвилині, сподіваючись привнести в гру команди трохи атакувальної майстерності. Однак оборона «Гетафе» виявилася надто надійною, щоб пробити її, і звела нанівець усі спроби «Севільї» забити. Боротьба «Севільї» тривала, і на 80-й хвилині у ворота «Гетафе» було призначено пенальті. М. Грінвуд спокійно реалізував пенальті, залишивши домашніх уболівальників розчарованими. Розчарування «Севільї» вилилося в останні хвилини гри, коли І. Ракітіч отримав жовту картку на 86-й хвилині. Попри всі зусилля, «Севілья» не змогла прорвати оборону «Гетафе» і поїхала додому з порожніми руками. А ось «Гетафе», навпаки, пішов з поля із заслуженою перемогою, що відображає його клінічну гру і надійну оборону протягом усього матчу. Після фінального свистка обидві команди зробили заміни. У складі «Гетафе» з’явилися О. Родрігес, Х. А. Кармона і О. Альдерете, які замінили Л. Мілла, М. Грінвуда і Х. Латаса відповідно. Цей тактичний хід менеджера «Гетафе» засвідчив його бажання зберегти перевагу та спокійно дограти матч. Матч закінчився на кислій ноті, бо на 90-й хвилині жовту картку отримав Х. Мата. Однак для «Гетафе» це була лише невелика пляма на тлі бездоганного виступу. Перемога «Гетафе», безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах, оскільки вони прагнуть піднятися нагору по турнірній таблиці Ла Ліги, тоді як «Севільї» необхідно перегрупуватися й усунути недоліки в обороні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Севілья, Атлетіко — Хетафе.